Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

16:37

Τέλος αγώνα. ΟΦΙ - Λεβαδειακός 1-1

16:35

90+4': Kίτρινες σε Λεμονή, Λιάγκα και Βογιάτζη, για αψυμαχίες.

16:32

90+1': Οφσάιντ ο Ενομό.

16:32

Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:29

Ο Κονέ κάνει την σέντρα από τα δεξιά, ο Μαρίνος με μία σκαστή κεφαλιά στη καρδιά της περιοχής, στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

16:29

88': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:27

86': Κίτρινη στον Τζημόπουλο.

16:25

84': O Mύγας κάνει την σέντρα από τα δεξιά, ο Τζημόπουλος πιάνει την κεφαλιά στην καρδιά της περιοχής αποκρούει ο Αθανασόπουλος.

16:24

83': Αλλαγή για τον ΟΦΙ. Ο Αρσενίδης αντί του Κούστα.

16:22

81': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Κωστή αντί του Μπιανκόνι.

16:20

79': Ο Αρναούτογλου κάνει το γέμισμα, ο Ντάλα Κόστα πίανει μία επικίνδυνη κεφαλιά, αλλά μπλοκάρει ο Μένκα.

16:19

78': Οφσάιντ ο Κούστα.

16:16

75': Αλλαγή για τον ΟΦΙ. Ο Αρναούτογλου αντί του Φουάση.

16:15

74': Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Κονέ αντί του Πολέττο και ο Ενομό αντί του Νίκα.

16:10

69': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μεχία, η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:09

67': Κίτρινη στον Σμίλτο.

16:09

67′ Φάουλ σε καλό σημείο για τον Λεβαδειακό.

16:06

Ο ΟΦΙ κρατάει το υπέρ του προβάδισμα, χωρίς να έχει απειληθεί στο δεύτερο μέρος από τον αντίπαλο του.

16:01

Συμπληρώθηκαν 60 λεπτά στην Ιεράπετρα, το 1-0 παρεμένει.

15:56

55': Αλλαγή για τον ΟΦΙ. Ο Ντάλα Κόστα αντί του Τεγούση.

15:55

54': Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Οι Δημόπουλος Συμελίδης περνούν εκτός, με τους Τζιώρα και Μαρίνο να μπαίνουν στο ματς.

15:54

53:Δυνατή εκτέλεση φάουλ από τον Ντούνη, δεν μπορεί με προβολή να μπει στην πορεία της μπάλας ο Γκίνη.

15:53

Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε, με τους γηπεδούχους να έχουν τον έλεγχο της μπάλας.

15:52

51': Οφσάιντ ο Κούστα.

15:47

Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

15:31

Ο Λεβαδειακός είχε τις ευκαιρίες, αλλά ο ΟΦΙ το γκολ, κόντρα στην ροή του παιχνιδιού.

15:30

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. ΟΦΙ - Λεβαδειακός 1-0

15:28

Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

15:26

43': Οφσάιντ ο Παναγιώτου.

15:23

Ο Κούστα είναι εύστοχος από τα 11 βήματα και 1-0, κόντρα στην ροή του αγώνα.

15:23

40': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΙ!

15:22

39': Πέναλτι για τον ΟΦΙ. Ο Παναγιώτου πέφτει δυνατά πάνω στον Βογιατζή μέσα στην περιοχή και τον ανατρέπει.

15:20

37': Κίτρινη στον Μπιανκόνι.

15:19

36': Kίτρινη στον Μύγα.