1
21:24

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

21:22

Σε ένα «νεκρό» ματς για 85 λεπτά, οι δύο ομάδες πέτυχαν από ένα γκολ στα τελευταία λεπτά του αγώνα και αναδείχθηκαν ισόπαλες.

21:22

90'+4: Λήξη στην αναμέτρηση. Λαμία - Βόλος 1-1.

21:19

90'+2: Κόρνερ για τη Λαμία από τα αριστερά με τον Ντέλετιτς, η μπάλα φτάνει στον Χατζηστραβό, το σουτ στην κίνηση, η μπάλα άουτ.

21:18

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Φεράρι για φάουλ.

21:17

90': Tέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:16

89': Κόρνερ για τον Βόλο από τα αριστερά με τον Νίνη, περνάει από όλους η μπάλα.

21:15

Ο Ντέλετιτς στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

21:15

88': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

21:14

87': ΠΕΝΑΛΤΙ για τη Λαμία. Ο Φωτιάς καταλογίζει πέναλτι του Μήτογλου πάνω στον Καραμάνο.

21:14

Ο Φεράρι βγάζει τη σέντρα από τα αριστερά και ο Κρητικός στην πρώτη του επαφή με την μπάλα πλασάρει για το 0-1 από το ύψος του πέναλτι.

21:13

86': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

21:12

85': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Κρητικός παίρνει τη θέση του Ρενάτο Σάντος.

21:11

84': Κόρνερ για τον Βόλο με τον Νίνη από τα αριστερά, διώχνει ο Καραμάνος στο πρώτο δοκάρι.

21:09

82': Αλλαγή για τον Βόλο. Μέσα ο Ριένστρα, έξω ο Μπαρτόλο.

21:07

80': Κόρνερ για τον Βόλο από τα αριστερά, ο Μαρτίνεθ απομακρύνει προσωρινά, σουτ του Μαρτίνες στην κίνηση, η μπάλα άουτ.

21:06

79': Δύο αλλαγές για τη Λαμία. Βλάχος και Προβυδάκης παίρνουν τις θέσεις των Σκόνδρα και Μπεχαράνο.

21:05

78': Κόρνερ για τη Λαμία από τα δεξιά με τον Ντέλετιτς, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Γκαραβέλης.

21:04

77': Διαμαρτύρονται για πέναλτι πάνω στον Χατζηστραβό οι παίκτες της Λαμίας, δεν υπάρχει παράβαση.

21:02

75': Εκτελεί το μακρινό φάουλ ο Νίνης, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Επασί.

21:02

74': Βλέπει την κίτρινη κάρτα ο Μπεχαράνο για αγκωνιά στον Δουβίκα.

20:59

72': Σουτ του Χατζηστραβού έξω από την περιοχή, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

20:58

71': Αλλαγή και για τον Βόλο. Μαρτίνες στη θέση του Μπουένο.

20:58

70': Αλλαγή για τη Λαμία. Τσούκαλος αντί Ρόμανιτς.

20:56

69': Σουτ του Αντέτζο μέσα από την περιοχή, στα σώματα η μπάλα. Πρώτη τελική προσπάθεια για τη Λαμία στο ματς.

20:54

67': Σε αντικανονική θέση ο Ρενάτο Σάντος.

20:52

64': Διπλή αλλαγή για τη Λαμία. Γκούγκα και Χατζηστραβός στις θέσεις των Βασιλακάκη και Τζανδάρη.

20:45

57': Κίτρινη κάρτα τον Αντέτζο για φάουλ πάνω στον Δουβικά.

20:37

49': Σε θέση οφσάιντ ο Ντέλετις.

20:33

46': Έναρξη στο δεύτερο ημίχρονο.