-
1
21:25

21:24

Ισοπαλία που δεν αφήνει ικανοποιημένους τους δύο αντιπάλους, στους 21 ο Παναιτωλικός και 13ος, στους 20 η ΑΕΛ και 14η.

21:23

90'+6: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:21

90'+4: Στο τείχος σταματά η μπάλα από την εκτέλεση του Ντάλσιο.

21:20

90'+3: Κίτρινη στον Στίφλερ για φάουλ στον Μανθάτη, φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναιτωλικό.

21:17

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:16

89': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, σέντρα του Μεντίνα από δεξιά, κεφαλιά-ψαράκι του Βέργου, ο Νάγκι μπλοκάρει.

21:15

88': Κόρνερ παραχωρεί ο Μαξιμένκο για τον Παναιτωλικό, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:14

87': Κλείνουν οι αλλαγές της ΑΕΛ, Γκράουρ αντί Μπεν Χατίρα.

21:12

85': Μανθάτης αντί Εντινγκά, Ντάλσιο αντί Μεντόσα, δύο αλλαγές και για τον Παναιτωλικό.

21:11

85': Νούνιτς αντί Ντουρμισάι, Τσόσιτς αντί του τραυματία Γιακιμόβσκι, δύο αλλαγές για την ΑΕΛ.

21:11

84': Ο Γιακιμόβσκι θα φύγει με τη σειρά του τραυματίας από τον αγώνα.

21:08

81': Ο Γιακιμόβσκι σεντράρει από αριστερά, ο Μουκάντζο γυρίζει το σώμα του και πλασάρει υπό την πίεση του Τσότσαλιτς, ο Κνετ μπλοκάρει. Φώναξαν οι Θεσσαλοί για πέναλτι του Τσότσαλιτς, δεν υπάρχει παράβαση, δεν ήταν κράτημα για πέναλτι, σωστά δεν υποδείχθηκε παράβαση.

21:06

79': Μεντίνα αντί Τσιγγάρα, που έφυγε τραυματίας από το ματς με εξάρθρωση ώμου. Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό και αναγκαστική.

21:03

76': Κακό σουτ του Ακούνια από το ημικύκλιο της περιοχής, ψηλά άουτ φεύγει η μπάλα.

21:01

74': Ο νεοεισελθών Μαλής βλέπει την κίτρινη κάρτα για φάουλ στον Ακούνια.

21:01

73': Μαλής αντί Αριγίμπι, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

20:59

71': Το κόρνερ εκτελείται, κεφαλιά του Ακούνια μετά από σέντρα του Μπεν Χατίρα, άουτ. Πολιορκεί η ΑΕΛ τον Παναιτωλικό...

20:58

71': Σουτ του Μπέρτου μετά από το νέο κόρνερ, κοντράρει η μπάλα στον Ντίας και... κόρνερ η συνέχεια.

20:57

70': Ο Ακούνια κάνει την κοντινή προβολή μετά από γύρισμα του Στίφλερ από δεξιά, κόρνερ από κόντρα στον Τσιγγάρα.

20:56

69': Κόρνερ κερδίζει ο Ντουρμισάι για την ΑΕΛ, εκτελεί ο Γιακιμόβσκι και νέο κόρνερ. Το παραχωρεί ο Τσότσαλιτς, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:54

67': Μουκάντζο αντί Πινακά στη δεύτερη αλλαγή της ΑΕΛ.

20:52

65': Ο Γιακιμόβσκι εκτελεί φάουλ από αριστερά, ο Κνετ δεν έχει πρόβλημα να μπλοκάρει την κεφαλιά του Στίφλερ.

20:48

61': Ο Ακούνια πιάνει κεφαλιά μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Καρασαλίδης, ο Κνετ αποκρούει.

20:47

60': Κίτρινη στον Περέιρα για φάουλ στον Στίφλερ.

20:47

60': Αριγίμπι και Μεντόσα ανοίγουν την άμυνα της ΑΕΛ, ο Μαξιμένκο διώχνει κι ενώ ο Βέργος ήταν αφύλακτος σε κενό τέρμα. Σημαντική στιγμή για τον Παναιτωλικό.

20:46

58': Κόρνερ παραχωρεί για την ΑΕΛ ο Καρασαλίδης, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:41

54': Μακρινό σουτ του Ακούνια, μπλοκάρει εύκολα ο Κνετ.

20:37

Κάθετη πάσα του Μεντόσα στον Βέργο, που σουτάρει δυνατά από θέση μέσα αριστερά και νικά τον Νάγκι, 1-1.

20:37

50': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:35

48': Κίτρινη στον Γιακιμόβσκι για φάουλ στον Μεντόσα.

20:32

46': Ηλιάδης αντί Χουσίνο, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ.