4
15:58

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

15:57

Εκπληκτική εμφάνιση στο δεύτερο ημίχρονο από τους Βοιωτούς, που διέλυσαν την ομάδα της Ρόδου με τέσσερα γκολ.

15:56

Τέλος στην αναμέτρηση. Διαγόρας - Λεβαδειακός 0-4.

15:56

Σέντρα του Μυτίδη από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Θεοχάρη που πλασάρει για το 0-4.

15:56

90'+5: ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

15:54

90'+3: Κεφαλιά του Κωστούλα μετά από εκτέλεση φάουλ, μπλοκάρει ο Στογιάνοβιτς.

15:51

90': Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Θεοχάρης και Μαρίνος αντί των Πολέτο και Νίκα.

15:50

Κάθετη πίσω από το κέντρο, ο Πολέτο φεύγει μόνος του και νικάει τον Τσέλιο στο τετ α τετ για το 0-3.

15:50

89': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

15:49

88': Δύο αλλαγές για τον Διαγόρα. Νάτσης και Τσιαντούλας στις θέσεις των Σανδραβέλη και Ντοριβάλ.

15:44

Ο Πολέτο μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά, η σέντρα, ψιλοκρεμαστή κεφαλιά του Κωστή και η μπάλα στο βάθος της εστίας για το 0-2.

15:44

83': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

15:41

80': O Μπαστακός δίνει στον Κονέ έξω από την περιοχή, το σουτ του Ιβοριανού επιθετικού έξω από την περιοχή, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

15:39

79': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Λεβαδειακό με τον Πολέτο. Εκτελείται πλασαριστά, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:38

78': Δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό. Τζημόπουλος και Μυτίδης στις θέσεις των Κονέ και Μπιανκόνι.

15:37

76': Στο έδαφος ο Κονέ του Λεβαδειακού, που έχει πάθει κράμπα.

15:34

Ο Πολέτο βρίσκει ανοργάνωτη την άμυνα του Διαγόρα, μπαίνει στην περιοχή με ωραία ενέργεια από τα αριστερά, γυρίζει την μπάλα, πλασέ του Κωστή και η μπάλα στα δίχτυα για το 0-1.

15:34

73': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

15:33

72': Κονέ στην εκτέλεση για τον Λεβαδειακό, συρτά, μπλοκάρει εύκολα ο Τσέλιος.

15:32

71': Φάουλ του Κονέ πάνω στον Κωστή λίγο έξω από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής.

15:29

68': Κίτρινη κάρτα στον Μπραχίμα Κονέ του Διαγόρα για τράβηγμα στον Νίλι.

15:27

67': Διπλή αλλαγή για τον Διαγόρα. Μπαστακός και Κάκκο αντί των Λινάρδου και Αθανασίου.

15:24

64': Κίτρινη κάρτα στον Μύγα για μαρκάρισμα πάνω στον Σμυρλή.

15:23

63': Σουτ του Μύγα από μακριά, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

15:22

61': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Νίλι βρίσκει χώρο από τα δεξιά, κάνει το σουτ, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Τσέλιος.

15:21

61': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Συμελίδη ο Κωστή.

15:20

60': Μακρινό σουτ του Καραχάλιου, η μπάλα άουτ.

15:18

58': Κίτρινη κάρτα στον Νίλι για φάουλ πάνω στον Σμυρλή.

15:16

56': Ευκαιρία για τον Διαγόρα. Βρίσκει χώρο ο Σμυρλής από τα αριστερά, κάνει το σουτ, η μπάλα λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Στογιάνοβιτς.

15:15

55': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Πολέτο και Μπιανκόνι παίζουν το 1-2, σέντρα του Μπιανκόνι, κεφαλιά του αμαρκάριστου Νίκα στην καρδιά της περιοχής, αποκρούει σωτήρια ο Τσέλιος.

15:13

52': Κόντρα επίθεση για τον Λεβαδειακό με τον Μπιανκόνι από τα δεξιά, η σέντρα, περνάει από όλους η μπάλα.

15:08

48': Σουτ του Συμελίδη στην κίνηση, στα σώματα των αμυντικών του Διαγόρα η μπάλα.

15:06

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.