2
17:04

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

17:03

Ο Παναθηναϊκός αγκάλιασε τη νίκη αλλά ο Αστέρας μίλησε τελευταίος με buzzer-beater του γκολκίπερ του.

17:01

Ο Αστέρας αρνήθηκε να χάσει σε ένα απίστευτο ματς που είχε αρκετές συγκινήσεις στο φινάλε.

16:59

Τέλος αγώνα. Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός 2-2

16:58

Εντυπωσιακό τέρμα από τον γκολκίπερ.

16:57

Ο Λουίς Φερνάντεθ κάνει το γύρισμα από τα αριστερά μετά από κεφαλιά του Ιγκλέσιας, ο Παπαδόπουλος από το ύψος του πέναλτι κάνει τρομερό σουτ στην κίνηση για το 2-2.

16:56

90+7': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ!

16:56

Κίτρινη στον Μπόλονι για διαμαρτυρία.

16:54

90+4': Αλλαγή για τον Παναθηναικό. Ο Σάντσες αντί του Χατζηγιοβάνη.

16:54

90+4': Κίτρινη στον Διούδη.

16:52

Ανεβαίνει και ο Παπαδόπουλος στο κόρνερ.

16:51

90+1': Σουτ του Λουίς Φερνάντεθ μέσα από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ.

16:50

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:50

Πραγματικό ροντέο το ματς στα τελευταία λεπτά.

16:48

88': O Λουίς Φερνάντεθ κάνει το σουτ από τα δεξιά της περιοχής, αποκρούει ο Διούδης.

16:47

87': Ο Άλβαρεζ εκτελεί το φάουλ από τα αριστερά, ο Ιγκλέσιας πιάνει την κεφαλιά στην καρδιά της περιοχής, αλλά ήταν αδύναμη με τον Διούδη να μπλοκάρει σταθερά.

16:45

85': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μπόρχα Φερνάντεθ αντί του Ριέρα.

16:43

Ο Κώτσιρας κάνει την σέντρα από τα δεξιά, ο Αλί Μπαμπά κάνει την κεφαλιά πάσα από το δεύτερο δοκάρι και ο Λουίς Φερνάντεθ απο το ύψος του πέναλτι στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με πλασέ, κάνοντας το 1-2.

16:43

84': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ!

16:40

81': Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ιωαννίδης αντί Μακέντα και Αθανασακόπουλος αντί Αλεξανδρόπουλου.

16:36

76': Ο Αλβάρεζ κάνει την παράλληλη σέντρα από τα αριστέρα και ο Τιλίκα από το ύψος της περιοχής κάνει το συρτό σουτ, ο Διούδης μπλοκάρει σταθερά.

16:33

74': Aλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Ενγκμπακοτό αντί του Αγιούμπ.

16:32

72': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Ιγκλέσιας αντί του Μπελόκ και ο Άλβαρες αντί του Τασουλή.

16:26

67': Κίτρινη στον Νιάς.

16:23

63': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Αλί Μπαμπά και Τιλίκα, αντί Κρέσπι και Σίτο.

16:22

63': Κίτρινη στον Σίτο.

16:21

61': Οφσάιντ ο Μακέντα.

16:21

61': Κίτρινη στον Χατζηγιοβάνη.

16:20

Δύο γκολ για τον Ιταλό επιθετικό σε δύο λεπτά και δύο ασίστ από τον Χουάνκαρ.

16:20

Ο Χουανκάρ κάνει μία ωραία κάθετη πάσα από τα αριστερά και ο Μακέντα μέσα από την περιοχή πλασάρει ψύχραιμα και στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 0-2.

16:19

59': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ!

16:18

Ωραία σέντρα από τα δεξιά του Χουάνκαρ και ο Μακέντα από το ύψος του πέναλτι πίανει την κεφαλιά στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα για το 0-1.

16:18

58': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ!

16:17

57': Κόρνερ για τον Παναθηναικό. Ο Χατζηγιοβάνης εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:16

56': Καταπλητική επέμβαση του Παπαδόπουλου, κρατάει το μηδέν, στο δυνατό σουτ του Μολό έξω από την περιοχή.