0
21:25

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:23

Το πάλεψε στο δεύτερο ημίχρονο ο Ατρόμητος, ωστόσο ο ΠΑΣ κατάφερε να διατηρήσει το προβάδισμά του και να πάρει τη νίκη.

21:22

90'+4: Λήξη στο ματς. ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-0.

21:22

90'+4: Σε θέση οφσάιντ ο Λιάσος.

21:20

90'+1: Κόρνερ από τα δεξιά για τον ΠΑΣ Γιάννινα, περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:19

90': Tέσσερα λεπτά καθυστερήσεων.

21:18

90': Κίτρινη κάρτα στον Μαυρομμάτη.

21:16

88': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Τη θέση του Μιλιντσεάνου παίρνει ο Παντελάκης.

21:13

85': Κίτρινη κάρτα και στον Χαρίση, που γκρεμίζει τον Μπρένερ.

21:11

83': Βλέπει την κίτρινη κάρτα ο Καρτάλης για δυνατό φάουλ πάνω στον Κιβρακίδη.

21:07

79': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Χριστοδουλόπουλος και Εντομβόνγι αντί των Ενισκουλού και Μανούσου.

21:03

75': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Μπρένερ αντί Καρτάλη.

21:03

75': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Μουνίθ τη σέντρα από τα αριστερά, ο Ενσικουλού στοπάρει την μπάλα και βγαίνει σε τετ α τετ με τον Λοντίγκιν, αλλά στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:59

71': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Αγκάγιεφ και Ούμπιντες στις θέσεις των Γκάλο και Σάλομον.

20:57

69': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Δυνατό σουτ του Καρτάλη έξω από την περιοχή, πέφτει και διώχνει στη δεξιά του γωνία ο Μανδάς.

20:56

68': Σε αντικανονική θέση ο Μανούσος.

20:54

66': Σε θέση οφσάιντ ο Πίρσμαν.

20:53

65': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Λιάσος αντί Ελευθεριάδη.

20:52

64': Ο Ελευθεριάδης γυρίζει από τα δεξιά στον Καρτάλη, εκείνος στρώνει τον Μιλιντσέανου, το σουτ, η μπάλα έξω.

20:49

61': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ. Ο Γκάλο βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, ο Μανούσος την κεφαλιά, στο οριζόντιο δοκάρι του Λοντίγκιν η μπάλα.

20:48

60': Αρκετά τα σκληρά μαρκαρίσματα στο δεύτερο 45λεπτό.

20:42

53': Κίτρινη κάρτα τον Σάλιακα για δυνατό μαρκάρισμα πάνω στον Γκαλβάο.

20:40

52': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μουνίθ παίρνει τη θέση του Μάτιτς.

20:37

48': Ο Μιλιντσεάνου μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά, κάνει το γύρισμα, δεν προλαβαίνει την μπάλα ο Παμλίδης.

20:36

48': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά με τον Γκάλο, απομακρύνει με το κεφάλι ο Ντομίνγκες.

20:34

20:22

Σε ένα ημίχρονο που είχε τα πάντα, ο ΠΑΣ προηγείται δίκαια βάσει των ευκαιριών του, καθώς είχε δοκάρι και ένα χαμένο πέναλτι.

20:17

45': Λήξη στο πρώτο ημίχρονο. ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-0.

20:14

44': Πέφτει στη δεξιά του γωνία και αποκρούει το πέναλτι του Παμλίδη ο Μανδάς.

20:13

43': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. Ο Κάστρο τσιμπάει την μπάλα και ο Μαυρομμάτης τον ανατρέπει μέσα στην περιοχή.

20:12

42': Σέντρα του Κιβρακίδη από τα δεξιά, κεφαλιά του Μανούσου, η μπάλα στα χέρια του Λοντίγκιν.

20:10

41': Κόρνερ από τα αριστερά για τον ΠΑΣ Γιάννινα με τον Καρτάλη, σταματάει η φάση για επιθετικό φάουλ του Εραμούσπε στον Μάτιτς.