Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στη Ριζούπολη, καλή συνέχεια, ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr.

16:58

Μαζεύει όλους τους παίκτες στο κέντρο του γηπέδου ο μεγαλομέτοχος της ομάδας, Αλέξης Κούγιας, κάνουν έναν ανθρώπινο κύκλο και πανηγυρίζουν μαζί!

16:56

Τεράστιο διπλό στην προσπάθεια παραμονής της ΑΕΛ. Άδικη ήττα για τον Απόλλωνα Σμύρνης, δεν εκμεταλλεύτηκε τη δική του υπεροχή.

16:55

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ 0-2.

16:54

Σουτ από θέση τετ α τετ του Μιλοσάβλιεβιτς στα δεξιά και πλάγια, ο Βέρλχουστ σωστήρια διώχνει, στην επαναφορά νέο σουτ ο Νούνιτς σε κενή εστία και 0-2.

16:53

90'+6: ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

16:48

Στο έδαφος ο Ντομίνγκες και ο Ζίζιτς σε εναέρια μονομαχία... Σηκώνεται ο παίκτης του Απόλλωνα, μετά από 1' και της ΑΕΛ.

16:48

Συμπληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:47

89': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΛ. Φαλτσαριστό σουτ Ακούνια από θέση έξω αριστερά, πέφτει ο Βέρλχουστ, στο αριστερό δοκάρι η μπάλα.

16:43

86': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Σπαρβ αντί του Στίφλερ.

16:43

86': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά, κεφαλιά Λαγού υπό πίεση, άουτ.

16:42

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα... Ωραίος συνδυασμός έξω από τα καρέ της ΑΕΛ, δυνατό σουτ από θέση μέσα αριστερά Σλβίκα, διώχνει σωτήρια ο Νάγκι και κρατά το 0-1.

16:40

83': Κίτρινη στον Στίφλερ.

16:38

81': Κίτρινη στον Ιωαννίδη (για διαμαρτυρία).

16:36

79': Δύο αλλαγές για την ΑΕΛ. Ο Νούνιτς αντί του Ντουρμισάι και ο Μπεν-Χατίρα αντί του Πινακά.

16:35

78': Σέντρα Χουχούμη από τα αριστερά, πάει για την προβολή ο Μουνιέ στο δεύτερο δοκάρι, άουτ...

16:31

75': Οφσάιντ ο Μουνιέ, που πήρε την κεφαλιά και απέκρουσε ο Νάγκι εξ επαφής... Σωστή υπόδειξη.

16:29

73': Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα Σμύρνης... Μουνιέ στη θέση του Φερνάντεθ και Λαγός αντί Φατιόν.

16:25

Οι Μιλοσάβλιεβιτς παίζει το 1-2 με τον Κολομπίνο από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Ντουρμισάι αφύλακτος στην καρδιά της άμυνας του Απόλλωνα, πλασάρει και στα δίχτυα, 0-1.

16:25

68': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

16:22

65': Καλοτραβηγμένο σουτ Μιλοσάβλιεβιτς από τα αριστερά και έξω από το ημικύκλιο, στην αγκαλιά του Βέρλχουστ.

16:21

64': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Από τα δεξιά ο Μπεντινέλι στην εκτέλεση, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:21

64': Πέσιμο Ιωαννίδη μέσα στην περιοχή, φωνάζουν οι γηπεδούχοι, για πέναλτι, δεν υπάρχει κάτι.

16:19

62': Οφσάιντ ο Ιωαννίδης, σωστή υπόδειξη.

16:18

61': Σουτ απέξω και λίγο αριστερά του ημικύκλιου από τον Κολομπίνο, εύκολα στα χέρια του Βέρχουλστ.

16:15

58': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Μιλοσάβλιεβιτς αντί του Μουκαντζό.

16:14

57': Σέντρα παράλληλη του Ακούνια, με τη μία σουτ από τον Κολομπίνο στο ημικύκλιο, η μπάλα δύο μέτρα πάνω από την εστία του Απόλλωνα. Καλή στιγμή για την ΑΕΛ.

16:12

55': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ. Ο Φερνάντεθ αφήνει για τον Μπεντινέλι, συρτό δυνατό σουτ από τα δεξιά του ημικύκλιου και έξω, η μπάλα σταματά στο αριστερό δοκάρι του Νάγκι, στην επαναφορά σουτ Κολ από τα αριστερά, άουτ.

16:11

54': Σέντρα κούνια από τα αριστερά, απευθείας άουτ...

16:10

53': Δύο αλλαγές μαζί για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Κολ αντί του Τσιλούλη και ο Ιωαννίδης αντί του Ντάουντα.

16:09

Και ο Ιωαννίδης πήγε στον πάγκο... Πάει για διπλή αλλαγή η "Ελαφρά Ταξιαρχία".

16:07

Θα ρίξει τον Κολ ο Χάβος... Τον φώναξε στον πάγκο για να αλλάξει.

16:06

49': Φωνάζουν για χέρι σε διώξιμο του Φεράντεθ, μέσα στην περιοχή του Απόλλωνα, οι φιλοξενούμενοι, δεν υπάρχει κάτι. Έγινε έλεγχος και από το VAR.

16:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές καμία ομάδα.