1
16:56

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

16:55

Τα Χανιά παίρνουν μία πολύτιμη νίκη με γκολ στις καθυστερήσεις, χάρις το γκολ του Δημητριάδη.

16:54

Τέλος αγώνα. Εργοτέλης - Χανιά 0-1

16:52

90+4': Κόκκινη στον Δημητριάδη, γιατί έβγαλε την φανέλα του και δέχθηκε δεύτερη κίτρινη κάρτα.

16:51

Μετά από μία σέντρα από τα αριστερά του Καμαρά, ο Δημητριάδης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 0-1.

16:51

90+3' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΝΙΑ!

16:49

Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:49

90': Διπλή αλλαγή για τα Χανιά. Στη θέση του Παναγιωτούδη περνάει ο Γκίνο και στη θέση του Βασιλόγιαννη ο Σουντουρά.

16:48

90': Κίτρινη στον Μασένα.

16:46

87': Κίτρινη στον Δημητριάδη.

16:45

86': Οφσάιντ ο Διαμαντόπουλος.

16:44

85': Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Ο Μπουρσέλης εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:43

Ο Μπουρσέλης εκτελεί, η μπάλα κοντράρει στο τείχος και φεύγει κόρνερ.

16:42

Φαόυλ σε πολύ καλό σημείο για τον Εργοτέλη.

16:42

83': Κίτρινη στον Αναστασόπουλο.

16:39

80': Διπλή αλλαγή για τον Εργοτέλη. Σερβιλάκης και Αλεξάκης αντί Ποζατζίδη και Μπουτσάκη.

16:38

79': Ο Δημητριάδης μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά και με διαγώνιο σουτ στέλνει την μπάλα ελάχιστα δίπλα απ' το δεξί κάθετο δοκάρι του Κατσιμήτρου.

16:34

76': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Πατρινός αντί του Κωστανάσιου.

16:33

Το 0-0 παραμένει μετά από 75 λεπτά, με τον Εργοτέλη να μην μπορεί να δημιουργήσει, με τα Χανιά να έχουν περισσότερο στο μυαλό τους να κρατήσουν το μηδέν πίσω.

16:28

70': Κόρνερ για τα Χανιά. Ο Παναγιωτούδης εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

16:25

66': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Δημητριάδης αντί του Πλέγα.

16:19

60': Ο Ποζατζίδης εκτελεί το φάουλ έξω από τα αριστερά και ο Μαζουλουξής πιάνει την κεφαλιά στη καρδιά της περιοχής, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Κουτζαβασίλη.

16:16

57': Aλλαγή για τα Χανιά. Ο Μασένα στην θέση του Βρεττού.

16:15

57': Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Ο Ποζατζίδης εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

16:14

56': Διπλή αλλαγή για τον Εργοτέλη. Τσέλιος και Μπουρσελης αντί Απι και Κόνραντ.

16:13

55': Κίτρινη στον Πέιο.