Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:35

Δίκαιη νίκη για τους Κρητικούς, που ήταν ανώτεροι στο δεύτερο ημίχρονο.

16:34

90'+5: Τέλος στην αναμέτρηση. Ο.Φ. Ιεράπετρας - Παναχαϊκή 1-0.

16:34

90'+5: Στο έδαφος ο Κούστα, σηκώνεται σιγά-σιγά.

16:33

90'+4: Παίζουν με τον χρόνο οι γηπεδούχοι.

16:30

90'+1: O Ντούνης γυρίζει από τα αριστερά στον Αποστολίδη, το σουτ, η μπάλα κοντράρει και φεύγει πλάγιο.

16:29

89': Κίτρινη κάρτα στον Πριόνα.

16:29

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεων στο ματς.

16:28

89': Φωνάζουν για πέναλτι του Πριόνα στον Μασούρα οι παίκτες της Παναχαϊκής. Υπάρχει μαρκάρισμα, αλλά ο διαιτητής συνεχίζει το παιχνίδι.

16:25

86': Αλλαγή για τον Ο.Φ. Ιεράπετρας. Τη θέση του Ντάλα Κοστά παίρνει ο Ζήσης.

16:24

86': Κίτρινη κάρτα στον Λαρέα για φάουλ.

16:22

83': Κόρνερ για την Παναχαϊκή από τα δεξιά με τον Τσερούτι, κεφαλιά του Μαρκοπουλιώτη, μπλοκάρει ο Μανουσάκης.

16:21

82': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Μαρκοπουλιώτης αντί του Μουστακόπουλου.

16:20

81': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Ο Τσερούτι σεντράρει από τα δεξιά, ο Κόκας την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων του Μανουσάκη.

16:19

80': Δοκιμάζει το πόδι του από μακριά ο Ντάλα Κόστα, η μπάλα λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Κολοβούρη.

16:17

79': Σε θέση οφσάιντ ο Μπελεζάκης.

16:16

78': Διπλή αλλαγή για την Παναχαϊκή. Οι Μπελεζάκης και Κόκας στις θέσεις των Γιούση και Μπρους

16:16

77': Ένταση ανάμεσα στους Τσερούτι και Νταλά Κόστα. Βλέπει την κίτρινη κάρτα ο πρώτος.

16:13

74': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Ο Μασούρας βγάζει δύσκολα μία σέντρα από τα αριστερά, ο Γιούσης κατεβάζει στο δεύτερο δοκάρι και γυρίζει στον Μπάτροβιτς, που δεν μπορεί να σουτάρει καλά από κοντά και στέλνει την μπάλα άουτ με πλάτη στο τέρμα.

16:10

72': Αλλαγή για τον Ο.Φ. Ιεράπετρας. Ο νεοαποκτηθείς Ντούνης παίρνει τη θέση του Μπαράτα.

16:07

68': Σουτ του Κούστα έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

16:06

67': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Σκεπετάρης εντός, Πάνος εκτός.

16:05

66': Κόρνερ από τα αριστερά για την Παναχαϊκή με τον Τσερούτι, περνάει από όλους η μπάλα.

16:03

63': Αλλαγή για το Ο.Φ. Ιεράπετρας. Ο Φουάσης δίνει τη θέση του στον Αποστολιδη.

16:01

Δυνατό πλάγιο του Πριόνα από τα δεξιά, ο Γκίνη πιάνει την κεφαλιά στην καρδιά περιοχής, η μπάλα πάει προς το δεύτερο δοκάρι και ο Ντάλα Κόστα με πλασέ στην κίνηση στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0.

16:01

62': ΓΚΟΛ για τον Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ!

15:59

60': Κόρνερ για τον Ο.Φ. Ιεράπετρας από τα δεξιά με τον Χινζτίδη, περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:57

58': Στο έδαφος ο Πατάπης, μικρή διακοπή στο ματς.

15:55

56': Ευκαιρία για τον Ο.Φ. Ιεράπετρας. Ο Μπαράτα βγαίνει σε τετ α τετ από πλάγια αριστερή θέση με τον Κολοβούρη, κάνει το σουτ, αποκρούει σωτήρια ο γκολκίπερ της Παναχαϊκής.

15:52

53': Έντονες διαμαρτυρίες των ανθρώπων του ΟΦΙ για σημαντική αντεπίθεση που κόβεται για φάουλ του Γκίνη μετά από υπόδειξη του βοηθού. Φαίνεται πως βρίσκει καθαρά μπάλα ο παίκτης της κρητικής ομάδας.

15:52

53': Σε θέση οφσάιντ ο Γκίνη.

15:51

52': Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά με τον Χιντζίδη, βγαίνει και απομακρύνει με τη γροθιά ο Κολοβούρης.

15:50

51': Μακρινό συρτό σουτ του Φουάση, αποκρούει σε κόρνερ ο Κολοβούρης.

15:47

48': Εκτελείται πλασαριστά το κόρνερ από τα αριστερά με τον Μπαρατά, απομακρύνεται η μπάλα από τους παίκτες της Παναχαϊκής.

15:46

47': Ευκαιρία για τον Ο.Φ. Ιεράπετρας. Ο Μπαράτα μπαίνει στην περιοχή, αργεί να σουτάρει, κάνει τελικά το σουτ, αποκρούει σε κόρνερ ο Κολοβούρης.

15:45

46': Κίτρινη κάρτα στον Γιούση για σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Φουάση.