0
20:59

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

20:58

Ο Βόλος παίρνει την πρώτη νίκη του απέναντι στην ΑΕΚ στο ελληνικό πρωτάθλημα, χάρις στην εύστοχη εκτέλεση φάουλ του Δουβίκα.

20:57

Τέλος αγώνα. Βόλος - ΑΕΚ 1-0

20:57

Περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:56

Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για την ΑΕΚ. Τελευταία φάση του ματς.

20:53

90+2': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Κολόμπο αντί του Τσοκάνη.

20:52

90+1': Κίτρινη στον Κλέιμαν.

20:51

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:47

86': Απευθείας κόκκινη στον Μπαριέντος για αντιαθλητικό χτύπημα πάνω στον Μάνταλο. Mε 10 παίκτες ο Βόλος.

20:46

85': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Χριστόπουλος αντί του Αλμπάνη.

20:46

85': Κίτρινη στον Μπαρτόλο.

20:43

83': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Σάντσεζ αντί του Μαρτίνεζ.

20:43

82': Οφσάιντ ο Μάνταλος.

20:40

79': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Μπαριέντος εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:39

78': Ο Ολιβέιρα κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, μετά από μία ωραία ατομική προσπάθεια, η μπάλα φεύγει άουτ.

20:32

72': Κίτρινη στον Νταντσένκο.

20:31

71': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μαχαίρας αντί του Γκαρσία.

20:30

70': Ο Ολιβέιρα μπαίνει από τα αριστερά μέσα στην περιοχή και κάνει το σουτ, η μπάλα περνάει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

20:27

67': Οφσάιντ ο Μάνταλος.

20:26

66': Ο Δουβίκας κάνει το σουτ λίγο έξω από την περιοχή μετά από μία ωραία ατομική προσπάθεια, αλλά η μπάλα κοντράρει και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει.

20:25

65': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Νίνης αντί του Κιάκου.

20:24

64': Ο Μάνταλος συγκλίνει μέσα δεξιά και κάνει το σουτ, η μπάλα περνάει άουτ.

20:23

63': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Ολιβέιρα αντί του Ανσαριφάρντ.

20:22

62': Νέο κόρνερ για την ΑΕΚ. Ο Γκαρσία εκτελεί, ο Κλέιμαν απομακρύνει με γροθιές.

20:20

60': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Ο Μάνταλος εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:17

56': Νέο σουτ του Κρίστισιτς μέσα από την περιοχή, η μπάλα ψηλά άουτ.

20:12

51': Σουτ του Κρίστισιτς κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή και αριστερά, η μπάλα ψηλά άουτ.

20:09

48': Νέο σουτ για τον Βόλο. Ο Νίνης κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή και αριστερά, η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:08

47': Ο Περέα μπαίνει μέσα στην περιοχή κάνει το σουτ, η μπάλα άουτ.

20:06

Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

20:06

46': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ. Οι Σβάρνας και Σάκχοφ στη θέση των Σιμάνσκι και Μιτάι.