0
16:52

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:51

Δύσκολη και αγχωτική νίκη για την ομάδα της Θράκης, που διατήρησε το υπέρ της 1-0 από το πρώτο ημίχρονο.

16:49

90'+3: Τέλος στην αναμέτρηση. Ξάνθη - Δόξα Δράμας 1-0.

16:48

90'+3: Φάουλ του Τάτου έξω αριστερά και πλάγια, εκτελείται συρτά, σουτ του Μπριλάντε, η μπάλα κοντράρει, μπλοκάρει ο Στεφανάκος.

16:48

90'+2: Εκτελείται ξανά πλασαριστά το κόρνερ, κερδίζει χρόνο η ομάδα της Θράκης.

16:47

90'+1: Κόρνερ για την Ξάνθη από τα δεξιά με τον Τάτο, εκτελείται πλασαριστά με τον Σιατραβάνη, διώχνει σε νέο κόρνερ ο Μαρινάκης.

16:46

90': Τρία λεπτά καθυστερήσεων.

16:46

90': Ο Μενσά συγκλίνει προς τα δεξιά, δοκιμάζει μακρινό σουτ, η μπάλα ψηλά.

16:45

89': Αλλαγή για την Ξάνθη. Μυστακίδης αντί Έμπερτ.

16:41

86': Κίτρινη κάρτα και στον Έμπερτ για επιθετικό φάουλ στον Νιμπά.

16:41

85': Κίτρινη κάρτα στον Βάντερσον για διαμαρτυρία.

16:39

83': Σουτ του Μαρινάκη μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει ο Ίτσο.

16:37

82': Τρεις αλλαγές για τη Δόξα Δράμας. Μέσα οι Μπαράνκο, Τάσιος και Φυτόπουλος, εκτός οι Παπαργυρίου, Σαμπανίδης και Μαυριάς.

16:37

81': Σε αντικανονική θέση ο Βόλτερς.

16:33

77': Σε θέση οφσάιντ ο Βάντερσον. Σωστή υπόδειξη.

16:31

75': Αρκετά τα σκληρά μαρκαρίσματα και οι διακοπές στο ματς.

16:26

71': Κόρνερ από τα δεξιά για τη Δόξα με τον Βάντερσον, απομακρύνεται η μπάλα στο πρώτο δοκάρι.

16:26

70': Ευκαιρία για τη Δόξα Δράμας. Κεφαλιά του Κουκόλη μετά από γέμισμα, κακή απομάκρυνση των αμυντικών της Ξάνθης, η μπάλα στρώνεται στον Μαυριά, το σουτ στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι, αποκρούει εντυπωσιακά ο Ίτσο, κόρνερ η μπάλα.

16:24

68': Αλλαγή και για την Δόξα Δράμας. Ο Βάντερσον παίρνει τη θέση του Αγγελόπουλου.

16:23

67': Διπλή αλλαγή για την Ξάνθη. Σιατραβάνης και Μπριλάντε στις θέσεις των Τ. Παπάζογλου και Σρόιχεν.

16:22

66': Βλέπει κίτρινη κάρτα και ο Δημούτσος για φάουλ στο χώρο του κέντρου.

16:20

65': Κίτρινη κάρτα στον Κουτσιανικούλη για διαμαρτυρία.

16:16

60': Εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά ο Τάτος, απομακρύνεται η μπάλα.

16:15

59': Αλλαγή για την Ξάνθη. Στη θέση του Μικελτάτζε ο Βόλτερς.

16:14

58': Ευκαιρία για την Ξάνθη. Δυνατό σουτ του Έμπερτ από μακριά, ο Στεφάνακος αποκρούει ασταθώς, ο Μικελτάτζε γίνεται αποδέκτης μέσα στην περιοχή, πλασάρει, διώχνει αρχικά με τα πόδια ο Στεφανάκος, κόρνερ η μπάλα από τον Νιμπά.

16:11

56': Εκτελεί και γεμίζει με μακρινό φάουλ ο Κουτσιανικούλης, ο Σαμπανίδης την κεφαλιά, η μπάλα στα χέρια του Ίτσο.

16:10

55': Αναγκαστική αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Στη θέση του Μπολάκη που δεν μπορεί να συνεχίσει, ο Παρασκευάς.