1
22:25

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:24

Η Παναχαϊκή ήταν ανώτερη σε σχεδόν όλο το δεύτερο ημίχρονο, είχε δύο δοκάρια και το σκορ την αδικεί ξεκάθαρα. Από την άλλη, ο Διαγόρας πήρε ένα μεγάλο διπλό και ανέβηκε στη δεύτερη θέση.

22:23

90'+6: Τέλος στην αναμέτρηση. Παναχαϊκή - Διαγόρας 0-1.

22:22

90'+6: Κίτρινη κάρτα στον Τσέλιο για καθυστέρηση.

22:22

90'+5: ΔΟΚΑΡΙ και διπλή ευκαιρία για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ! Ο Μπάτροβιτς με βον πλανέ μέσα από την περιοχή στέλνει την μπάλα στο δοκάρι, ο Κουσκουνάς την κεφαλιά στην επαναφορά, άουτ η μπάλα σε σχεδόν ανυπεράσπιστη εστία.

22:20

90'+3: Πιέζει για την ισοφάριση η Παναχαϊκή που έχει ανέβει πολύ ψηλά.

22:18

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Μπρους για φάουλ πάνω στον Λινάρδο.

22:17

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεων στο ματς.

22:14

87': Πάνω - κάτω η μπάλα, ξέφρενος ο ρυθμός.

22:13

85': Δύο αλλαγές για την Παναχαϊκή. Μέσα Λαρέα και Παπαδόπουλος, έξω Γιούσης και Αποστολόπουλος.

22:12

84': Διπλή αλλαγή για τον Διαγόρα. Κάκκο και Σμυρλής παίρνουν τις θέσεις των Ντοριβάλ και Αλάεθ.

22:10

82': Στο έδαφος ο Αλάεθ, περνάει εκτός αγωνιστικού χώρου και για λίγη ώρα με δέκα ο Διαγόρας.

22:09

81': Ευκαιρία για τον Διαγόρα. Ο Λινάρδος κάνει ωραία ενέργεια, πατάει περιοχή κάνει το σουτ, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Κολοβούρης.

22:08

80': Ντοριβάλ τη σέντρα από τα δεξιά, κεφαλιά του Αθανασίου, στα χέρια του Κολοβούρη η μπάλα.

22:06

80': Σε θέση οφσάιντ ο Αλαέθ.

22:05

78': Κίτρινη κάρτα στον Αυγενικού για φάουλ στον Μπάτροβιτς.

22:03

76': Διπλή αλλαγή για τον Διαγόρα. Κονέ και Αυγενικού στις θέσεις των Μπαστακού και Γεωργίου.

22:02

75': Κόρνερ από τα αριστερά για την Παναχαϊκή με τον Σταμόπουλο, απομακρύνεται η μπάλα στο πρώτο δοκάρι.

22:02

72': Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:59

72': Εκτελεί ο Ανάνογλου το φάουλ, ο Κωστούλας διώχνει με το κεφάλι προς το ημικύκλιο της περιοχής, η μπάλα στρώνεται στον Μπάτροβιτς, το σουτ, αποκρούει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Τσέλιος.

21:58

71': Φάουλ έξω αριστερά από την περιοχή για την Παναχαϊκή. Εξαιρετικό σημείο.

21:58

71': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Κουσκουνάς παίρνει τη θέση του Μουστακόπουλου.

21:54

67': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Ο Τσερούτι βγάζει για τον Μπάτροβιτς, εκείνος από το ύψος της περιοχής κάνει το σουτ, η μπάλα λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Διαγόρα.

21:52

66': Μακρινό σουτ του Αλάεθ, έξω η μπάλα.

21:51

65': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Ο Ανάκογλου στρώνει στον Μπρους, βρίσκει χώρο ο Γκανέζος μέσος, κάνει δυνατό σουτ, λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Τσέλιου η μπάλα.

21:50

63': Αλλαγή για τον Διαγόρα. Αθανασίου εντός, Σελινιωτάκης εκτός.

21:48

62': Πτώση του Μπάτροβιτς μέσα στην περιοχή του Διαγόρα, διαμαρτύρονται για πέναλτι οι γηπεδούχοι.

21:46

58': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Στη θέση του Μασούρα ο Τσερούτι.

21:45

57': Υποδεικνύεται σωστά σε θέση οφσάιντ ο Γεωργίου.

21:44

57': Σουτ του Αλάεθ μέσα από την περιοχή, στην αγκαλιά του Κολοβούρη η μπάλα.

21:40

53': Σουτ του Μπρους έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

21:39

51': ΔΟΚΑΡΙ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ! Ο Μπάτροβιτς επιχειρεί ένα δυνατό σου από τα δεξιά της περιοχής, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι του Τσέλιου.

21:38

51': Εκτελεί απευθείας ο Πλιάστικας, πολύ άστοχα, η μπάλα ψηλά.

21:37

50': Φάουλ για την Παναχαϊκή ελάχιστα έξω από την περιοχή, το κερδίζει ο Ανάκογλου από τον Ντοριβάλ.

21:36

47': Σε θέση οφσάιντ ο Γεωργίου.

21:30

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.