3
16:58

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:56

Μεγάλη νίκη για τους «βυσσινί», που εκμεταλλεύτηκαν το αριθμητικό πλεονέκτημα που είχαν από το 78', παρότι είχαν ισοφαριστεί τέσσερα λεπτά πριν σε 2-2.

16:55

90'+7: Λήξη στο ματς. ΟΦΗ - ΑΕΛ 2-3.

16:51

90'+3: Συνέχεια στο παιχνίδι και πάλι.

16:50

90'+2: Στο έδαφος ο Νάγκι, έχει μπει μέσα το ιατρικό τιμ της ΑΕΛ.

16:48

90': Έξι λεπτά καθυστερήσεων στην αναμέτρηση.

16:46

88': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ντουρμισάι παραχωρεί τη θέση του στον Νούνιτς.

16:45

84': Ελέγχεται από το VAR η φάση και το γκολ μετράει κανονικά, γιατί ο Ντουρμισάι καλύπτεται.

16:44

83': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

16:43

83': Ο Γιακιμόφσκι βγάζει τη σέντρα από τα αριστερά, ο Ντουρμισάι με ξερό σουτ στην κίνηση νικάει μέσα από την περιοχή τον Σωτηρίου και διαμορφώνει το 2-3. Το γκολ ακυρώνεται για οφσάιντ από τον βοηθό.

16:40

81': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Μέσα οι Μαρινάκης και Καστάνιος, εκτός οι Στάρτζεον και Σαρδινέρο.

16:37

78': Απευθείας κόκκινη κάρτα στον Σολίς για χτύπημα εκτός φάσης στον Γιακιμόσφσκι. Κίτρινες κάρτες σε Ηλιάδη και Μεγιάδο.

16:37

77': Εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά ο Ντε Γκουζμάν, απομακρύνεται η μπάλα.

16:36

76': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Μιλοσάβλιεβιτς στη θέση του Μπεν Χατίρα.

16:36

76': Κίτρινη κάρτα στον Ντε Γκουζμάν.

16:33

75': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Ο Σολίς βρίσκει χώρο, πατάει περιοχή από τα δεξιά, κάνει το σουτ, ο Νάγκι αποκρούει δύσκολα σε κόρνερ.

16:33

Ο Ντε Γκουζμάν εκτελεί ξανά και ισοφαρίζει σε 2-2, νικώντας αυτή τη φορά τον Νάγκι.

16:32

74': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:31

Ο Ντε Γκουζμάν εκτελεί, ο Νάγκι πέφτει και μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια στη δεξιά του γωνία. Δείχνει επανάληψη ο Κουτσιαύτης, ισχυριζόμενος ότι δεν πατούσε γραμμή. Έντονες διαμαρτυρίες από τους «βυσσινί».

16:30

72': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΦΗ. Ο Ακούνια ανατρέπει τον Σολίς και ο Κουτσιαύτης υποδεικνύει παράβαση.

16:28

69': Σουτ του Μεγιάδο, η μπάλα ψηλά.

16:27

68': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Σολίς αντί Γρίβα στο ματς.

16:24

66': Πάει να δει τη φάση ο Κουτσιαύτης. Βλέπει κίτρινη κάρτα τελικά ο Ντουρμισάι.

16:23

65': Ο Κουτσιαύτης δείχνει κόκκινη κάρτα για αγκωνιά στον Ντουρμισάι σε διεκδίκηση με τον Γιαννούλη στον αέρα. Γίνεται χρήση VAR τώρα.

16:21

Ο Ακούνια με ωραία ενέργεια πατάει στην περιοχή από τα αριστερά και με ωραίο πλασέ νικάει τον Σωτηρίου για το 1-2.

16:21

63': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

16:20

62': Κόρνερ από τα αριστερά για τον ΟΦΗ με τον Ντε Γκουζμάν, σταματάει η φάση για επιθετικό φάουλ του Σαρδινέρο.

16:18

60': Έχει πάρει το κέντρο η ΑΕΛ και κυκλοφορεί πολύ καλά την μπάλα.

16:16

58': Σουτ του Γιακιμόφσκι εκτός περιοχής δεξιά και πλάγια, η μπάλα άουτ.

16:11

54': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΛ! Ο Ντουρμισάι γυρίζει από τα δεξιά στο ύψος της περιοχής για τον Μπεν Χατίρα, το σουτ, η μπάλα χτυπάει στο αριστερό δοκάρι του Σωτηρίου.

16:07

49': Ο Γκράουρ κάνει κάτι σαν σέντρα - σουτ από δεξιά διαγώνια θέση, η μπάλα άουτ.

16:06

48': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Ο Κοροβάσης στρώνει στον Στάικο στο ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, το σουτ, η μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια του Νάγκι.

16:04

46': Ο Ακούνια πατάει περιοχή από τα αριστερά, έχει επιλογές, κάνει το σουτ, μπλοκάρει εύκολα ο Σωτηρίου.

16:03

16:03

46': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ηλιάδης παίρνει τη θέση του Μπέρτου.