Ιστορικό ρεκόρ για την ομάδα του Μίλαν Ράσταβατς στην Σούπερ Λίγκα 1, καθώς παραμένει αήττητη για 10 συνεχόμενες αναμετρήσεις

Ο Αστέρας Τρίπολης παραμένει αήττητος για ακόμη ένα ματς.

19:11

Τέλος αγώνα. Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης 1-1

19:09

90+2': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μπόρχα Φερνάντεθ αντί του Ριέρα.

19:08

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:08

90': Κόκκινη στον Ιγκλέσιας. Ο Αργεντίνος μέσος δέχεται την δεύτερη κίτρινη κάρτα για μαρκάρισμα πάνω στον Χριστοδουλόπουλο.

19:06

89': O Χριστοδουλόπουλος εκτελεί το φάουλ απευθείας, η μπάλα βρίσκει πάνω στα σώματα και καταλήγει στην αγκαλιά του Τσιφτσή.

19:04

87': Κίτρινη στον Μπαράλες.

18:58

81': Μακρινό δυνατό σουτ του Χριστοδουλόπουλου, μπλοκάρει ο Τσιφτσής.

18:57

80': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Χριστοδουλόπουλος αντί του Ούμπιντες.

18:54

77': Κίτρινη στον Αλί Μπαμπά.

18:54

Ο Άλβαρες εκτελεί το φάουλ, ο Κωτσόπουλος δεν διώχνει σωστά με το κεφάλι και ο Αλί Μπαμπά με εκπληκτικό σουτ μέσα στην περιοχή και δεξιά στέλνει την μπάλα στο δεξί παράθυρο της εστίας του Μανδά, γράφοντας το 1-1.

18:54

77': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ!

18:53

76': Κίτρινη στον Νάτσο.

18:52

75': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Αλί Μπαμπά αντί του Κρεσπί και ο Γκαρθία αντί του Κώτσιρα.

18:52

75': Κίτρινη στον Τομάσεβιτς.

18:49

72': Κίτρινη στον Ιγκλέσιας.

18:44

67': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Γκάλο αντί του Μούνιθ και ο Κωτσόπουλος αντί του Μανούσου.

18:39

61': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Ιγκλέσιας αντί του Βαλιέντε.

18:37

59': O Κώτσιρας κάνει την σέντρα από τα δεξιά, κεφαλιά του Βαλιέντε μπλοκάρει ο Μανδάς.

18:34

Ο Αστέρας κράταει περισσότερο την μπάλα και προσπάθει να διασπάσει την σφιχτή άμυνα του Ατρομήτου.

18:29

51': Σωτήρια προβολή του Σάλομον παίρνει τη... μπουκιά από το στόμα του Kρεσπί, μέσα από την περιοχή.

18:24

47': Ο Λουίς Φερνάντεθ κατευθύνει την μπάλα ωραία και κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, ο Μανδάς μπλοκάρει.

18:23

Έναρξη του 2ου ημιχρόνου.

18:22

46': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Νταβιώτης αντί του Αγκάγιεφ.

18:22

46': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Λουίς Φερνάντεθ αντί του Σίτο.

18:06

Ο Ατρόμητος με το γκολ του Μανούσου από το 20' προηγείται με 1-0 του Αστέρα. Οι Περιστεριώτες έβαλαν άλλο ένα γκολ στην εκπνοή του ημιχρόνου, αλλά ακυρώθηκε, καθώς ο Αγκάγιεφ ήταν εκτεθειμένος για μερικά εκατοστά.

18:05

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης 1-0

18:05

Δεν υπάρχει γκολ, η φάση λογίζεται ως μη γενόμενη. Ο Αγκάγιεφ είναι εκτεθειμένος για μερικά εκατοστά.

18:04

Η φάση εξετάζεται από το VAR.

18:03

Ο Αγκάγιεφ σκοράρει, αλλά υποδεικνύεται οφσάιντ.

18:03

45+3': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:01

17:59

44': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Ριέρα εκτελεί, ο Σουάρεθ παίρνει την κεφαλιά, μπλοκάρει ο Μανδάς.

17:56

40': Ο Ριέρα κάνει την παράλληλη σέντρα από τα δεξιά και ο Μπαράλες από πολύ κόντα με προβολή στέλνει την μπάλα ψηλά άουτ.

17:55

39': O Kρεσπί εκτελεί απευθείας το φάουλ από τα αριστερά, πέφτει και μπλοκάρει ο Μανδάς.

17:52

36': Ο Κώτσιρας εκτελεί το φάουλ από τα δεξιά, ο Μπαράλες πιάνει την κεφαλιά στην καρδιά της περιοχής, η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

17:50

35': Οφσάιντ ο Μπαράλες.

17:44

28': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μανδάς αντί του Θεοδωράκη.

17:42

Ο γκολκίπερ του Ατρομήτου έχει πρόβλημα στον τετρακέφαλο. Ετοιμάζεται ο Μανδάς,

17:40

Διακοπή στο ματς, ο Θεοδωράκης βρίσκεται στο έδαφος.

17:36

20': Οφσάιντ ο Μπαράλες.

17:35

Ο Μουνίθ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά και ο Μανούσος παίρνει την κεφαλιά αμαρκάριστος στο πρώτο δοκάρι και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0.

17:35

19': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

17:30

14': Ο Μουνίθ εκτελεί απευθείας το φάουλ, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι, χωρίς να ανησυχήσει τον Τσιφτσή.