0
19:54

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

19:53

O Βόλος παίρνει τη νίκη, αλλά όχι την πρόκριση καθώς η ΑΕΚ υπερασπίστηκε το υπέρ της 4-2 του πρώτου αγώνα, παρά την ήττα της.

19:52

Κίτρινη κάρτα στον Κλέιμαν για διαμαρτυρία.

19:52

90'+4: Λήξη στην αναμέτρηση. Βόλος - ΑΕΚ 1-0.

19:50

90'+3: Νέο δυνατό μαρκάρισμα του Χνιντ που βλέπει αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

19:48

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Χνιντ για άτσαλο φάουλ.

19:48

90': Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων στο ματς.

19:46

89': Σουτ του Σιμάνσκι, στην αγκαλιά του Κλέιμαν η μπάλα.

19:46

89': Βλέπει την κίτρινη κάρτα ο Γκρίλο για φάουλ στον Σβάρνα.

19:44

87': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Έξω ο Γκαρσία, μέσα ο Βασιλαντωνόπουλος.

19:40

83': Αλλαγή και για τον Βόλο. Στη θέση του Τσοκάνη ο Μαρτίνες.

19:39

82': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ. Μέσα οι Χνιντ και Μαχαίρας, έξω οι Σάκχοφ και Ανσαριφάρντ.

19:36

79': Στο έδαφος ο Σιμάσνκι, αγγίζει τον οπίσθιο μηριαίο. Συνεχίζει παρόλα αυτά.

19:33

76': Κίτρινη κάρτα στον Νίνη για φάουλ στον Γκαρσία.

19:32

75': Δεν έχει απειληθεί στο δεύτερο ημίχρονο η ΑΕΚ.

19:30

73': Υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ ο Ανσαριφάρντ. Σωστή απόφαση.

19:28

72': Κόρνερ από τα αριστερά για την ΑΕΚ με τον Σιμάνσκι, περνάει από όλους η μπάλα.

19:26

70': Αλλαγή για τον Βόλο. Στη θέση του Τέκιο ο Ριένστρα.

19:23

66': Κίτρινη κάρτα στον Μπαρτόλο, που κάνει άτσαλο τάκλιν στον Ανσαριφάρντ.

19:20

63': Κίτρινη κάρτα στον Νεντελτσιάρου για φάουλ πάνω στον Μπαρτόλο.

19:19

62': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Μπουένο παίρνει τη θέση του Περέα.

19:16

59': Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Σιμάνσκι πάει να βγάλει για τον Χριστόπουλο στα δεξιά, ο Τέκιο δεν διώχνει σωστά, η μπάλα φτάνει στον Ανσαριφάρντ, εκείνος κάνει σουτ από θέση βολής, αποκρούει δύσκολα με το πόδι ο Κλέιμαν!

19:15

58': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Χριστόπουλος αντί Μάνταλου.

19:14

57': Συρτό διαγώνιο σουτ του Σάκχοφ έξω αριστερά από την περιοχή, μπλοκάρει ο Κλέιμαν.

19:12

55': Βλέπει την κίτρινη κάρτα ο Περέα.

19:11

54': Στο έδαφος ο Λόπες, έπειτα από δυνατή μονομαχία με τον Περέα στον αέρα.

19:08

51': Ο Μπαριέντος εκτελεί, ο Νίνης γίνεται αποδέκτης της μπάλας, κάνει κακή η σέντρα, η μπάλα άουτ. Την ίδια στιγμή καταλογίζεται σε θέση οφσάιντ.

19:07

51': Κίτρινη κάρτα στον Σβάρνα για φάουλ στον Μπαρτόλο.

19:02

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

18:58

Η ομάδα του Άνχελ Λόπεθ χρειάζεται ένα γκολ με την προϋπόθεση να μην δεχτεί ένα ή περισσότερα τέρματα, ώστε να πάρει εκείνη την πρόκριση στα ημιτελικά. Από την άλλη, η ΑΕΚ κρατάει τη τύχη στα χέρια της.