0
17:27

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

17:26

Οι Θεσσαλοί ήταν εντελώς ακίνδυνοι, χωρίς να δημιουργήσουν τελική ευκαιρία στην εστία του Κολοβούρη.

17:24

Λευκή ισοπαλία στα Τρίκαλα, σε ένα ματς που θα ξεχαστεί γρήγορα, καθώς δεν σημειώθηκαν αρκετές σημαντικές φάσεις. Η μοναδική που ξεχώρισε ήταν αυτή στο 20' για την Παναχαική με τον Τσερούτι.

17:22

Τέλος αγώνα. Τρίκαλα - Παναχαΐκή 0-0

17:19

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

17:15

86': Κίτρινη στον Νιάρο.

17:13

85': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Διαμαντόπουλος αντί του Ευθυμίου.

17:12

83':Διπλή αλλαγή για την Παναχαΐκή. Παπαδοπόπουλος και Μπελεζάκης αντί των Γιούση και Πάνου.

17:06

78': Aλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Μόλα αντί του Σκόνδρα.

17:05

77': Οφσάιντ ο Γιούσης.

17:02

73': O Mπάτροβιτς κάνει ένα αδύναμο σουτ από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Γιακουμής.

17:01

Συμπληρώθηκαν 70 λεπτά αγώνα, χωρίς να σημειωθεί καμία αξιόλογη φάση ως τώρα

16:53

64': Μακρινό σουτ του Μπρους, δεν ανησυχεί ο Γιακουμής και μπλοκάρει εύκολα.

16:48

59': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Χατζηκωνσταντίνου στην θέση του Ελευθεριάδη.

16:47

58': Αλλαγή για την Παναχαική. Ο Σκεπετάρης αντί του Τσερούτι.

16:45

Βρισκόμαστε στο 57΄και δεν έχει σημειωθεί κάτι αξιόλογο, με τους Πατρινούς να έχουν την κατοχή της μπάλας.

16:34

Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

16:33

46': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Πέλκας αντί του Σταματή.

16:18

Η Παναχαϊκή είναι λίγο πιο δραστήρια και έχει κάνει την μοναδική καλή στιγμή στο 20', που λίγο έλειψε να πάρει προβάδισμα.

16:18

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. ΑΟΤ - Παναχαΐκή 0-0

16:17

45+2': Κόρνερ για την Παναχαΐκή. Ο Τσερούτι εκτελεί, ο Μπρους πίανει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα ψηλά άουτ.

16:16

Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος

16:11

41': Κίτρινη στον Μπρους.

16:10

40': Οφσάιντ ο Γιούσης.

16:07

37': Αλλαγή για την Παναχαΐκή. Ο Αποστολόπουλος αντί του Αραβίδη.

16:04

Ζητάει αλλαγή ο Αραβίδης.

16:03

33': Κίτρινη στον Αραβίδη.

15:57

27': Οφσάιντ ο Τσερούτι, σωστή υπόδειξη.

15:51

22': Κόρνερ για την Παναχαΐκή. Ο Τσερούτι εκτελεί περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:50

20': Ο Γιούσης μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά και κάνει την παράλληλη πάσα και ο Τσερούτι από κοντά κάνει την προβολή, αλλά ο Γιακουμής αποκρούει σε κόρνερ.

15:49

19': Οφσάιντ ο Αραβίδης. Σωστή υπόδειξη.

15:49

18': Ο Αραβίδης συγκλίνει από τα αριστερά και κάνει το σουτ υπό πίεση έξω από την περιοχή, η μπάλα περνάει πολύ ψηλά.