2
21:27

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:25

Επιστρέφει στις νίκες ο Ολυμπιακός, που ήταν καλύτερος καθ' όλη τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου.

21:24

90'+5: Τέλος στο ματς. Βόλος - Ολυμπιακός 1-2.

21:22

90'+4: Ανάποδο ψαλίδι του Μήτογλου, η μπάλα πολύ ψηλά.

21:19

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεων.

21:15

86': Τριπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Μέσα οι Μασούρας, Ραντζέλοβιτς και Μπουχαλάκης, έξω οι Ελ Αραμπί, Μπρούμα και Φορτούνης.

21:15

85': Αλλαγή για τον Βόλο. Στη θέση του Φεράρι ο Μπουένο.

21:13

84': Κίτρινη κάρτα στον Φεράρι για φάουλ πάνω στον Μπρούμα.

21:12

83': Μετράει κανονικά το γκολ.

21:11

82': Ο Βερίσιμο Φάμπιο έχει πάει να δει τη φάση στο VAR.

21:10

81': Ο Εμβιλά σουτάρει από κοντά και ο Χασάν αφήνει την μπάλα να μπει στα δίχτυα, αλλά ο βοηθός υποδεικνύει οφσάιντ.

21:09

81': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:05

77': Ο Χασάν βγαίνει σε τετ α τετ με τον Κλέιμαν, κάνει το σουτ, ο γκολκίπερ του Βόλου αποκρούει, αλλά η φάση σταματάει για οφσάιντ. Φαίνεται να είναι ελάχιστα πιο μπροστά ο Αιγύπτιος επιθετικός.

21:01

72': Σουτ του Φορτούνη έξω από την περιοχή, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Κλέιμαν.

20:53

65': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα αριστερά με τον Φορτούνη, περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:51

63': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Χασάν αντί Βαλμπουενά στο ματς.

20:49

60': Ο Φορτούνης γυρίζει από τα αριστερά στον Ελ Αραμπί που σκοράρει, αλλά το γκολ ακυρώνεται για οφσάιντ στο ξεκίνημα της φάσης. Σωστή απόφαση.

20:47

59': Σουτ του Λαλά, τελείως άστοχο.

20:47

58': Κίτρινη κάρτα στον Μήτογλου για φάουλ πάνω στον Φορτούνη.

20:46

58': Αλλαγή για τον Βόλο. Μέσα ο Ματρίνες, έξω ο Τέκιο.

20:44

57': Σηκώνει ψηλά το πόδι ο Νίνης και κάνει φάουλ στον Εμβιλά. Γλιτώνει τη δεύτερη κίτρινη κάρτα.

20:44

56': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα δεξιά με τον Βαλμπουενά, διώχνει ο Δουβίκας.

20:42

54': Κίτρινη κάρτα στον Μπαριέντος για φάουλ στον Φορτούνη.

20:41

53': Οι αμυντικοί του Βόλου απομακρύνουν, η μπάλα έρχεται στρωμένη στον Εμβιλά, που πιάνει το σουτ στην κίνηση, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Κλέιμαν.

20:37

50': Μακρινό συρτό σουτ του Νίνη, ελέγχει ο Σα.

20:36

48': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα αριστερά με τον Φορτούνη, βγαίνει και μπλοκάρει ο Κλέιμαν.

20:34

46': Οι πρώτες εκτιμήσεις για τον τραυματισμό του Σεμέδο κάνουν λόγο για μία κάκωση έσω πλαγίου συνδέσμου.