0
19:07

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

19:05

Οι δύο ομάδες μοιράζονται από ένα βαθμό μετά από ένα ματς με πολλή τακτική. Καλύτερη στο δεύτερο ημίχρονο η Λαμία.

19:05

90'+3: Λήξη στο ματς. Λαμία - ΠΑΣ Γιάννινα.

19:03

90'+2: Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Γκαζαριάν γυρίζει στα τυφλά προς τα πίσω, ο Μιλιντσεάνου πάει να βγει σε τετ α τετ, με τον Επασί να προλαβαίνει και να διώχνει εκτός περιοχής.

19:02

90': Τρία λεπτά καθυστερήσεων στην αναμέτρηση.

19:01

90': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Παντελάκης αντί Παμλίδη στο ματς.

18:59

88': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Πίτι στη θέση του Ντέλετις.

18:55

84': Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά.

18:48

77': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Λιάσος παίρνει τη θέση του Κάστρο.

18:45

73': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Μέσα Μπρένερ και Μιλιντσεάνου, εκτός οι Ελευθεριάδης και Κρίζμαν.

18:44

72': Αναγκαστική αλλαγή για τη Λαμία. Ο Μπα αφήνει τη θέση του στον Γκαζαριάν.

18:44

72': Κίτρινη κάρτα στον Ντομίνγκες για κάποια γαλλικά προς τον Αραμπούλι.

18:41

70': Πιέζει αρκετά η Λαμία που ψάχνει το γκολ.

18:38

67': Κίτρινη κάρτα στον Τζανετόπουλο για φάουλ στο χώρο του κέντρου.

18:37

66': Ευκαιρία για τη Λαμία. Ο Ντέλετιτς βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, ο Μπα στρώνει με το κεφάλι στον αμαρκάριστο Αραμπούλι, εκείνος κάνει το σουτ, ο Λοντίγκιν αποκρούει σωτήρια.

18:33

62': Κόρνερ από τα δεξιά για τη Λαμία με τον Ντέλετιτς, διώχνει ο Εραμούσπε.

18:28

57': Αλλαγή για τη Λαμία. Μέσα ο Μπα, έξω ο Ρόμανιτς.

18:22

51': Κίτρινη κάρτα στον Κάστρο για φάουλ πάνω στον Τζανδάρη.

18:16

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο...