0
16:56

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχει από το a-sports.gr.

16:54

Πολύτιμη νίκη για τη Δόξα Δράμας, που δέχτηκε πίεση στο δεύτερο ημίχρονο, αλλά κατάφερε να κρατήσει το μηδέν στην εστία με τον εκπληκτικό Στεφανάκο.

16:54

90'+6: Λήξη στην αναμέτρηση. Δόξα Δράμας - Εργοτέλης 1-0.

16:51

90'+5: Ο Τσέλιος με ωραία ατομική ενέργεια ελευθερώνεται, κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει, μπλοκάρει ωστόσο ο Στεφανάκος.

16:50

90'+3: Κίτρινη κάρτα για θέατρο στον Τσέλιο. Σωστή απόφαση.

16:48

90'+2: Πάνω - κάτω η μπάλα στα τελευταία λεπτά.

16:48

90'+1: Έξι λεπτά καθυστερήσεων στο ματς...

16:47

90': Σε θέση οφσάιντ ο Μποτέ.

16:46

89': Εκτελεί από τα δεξιά ο Μπουρσέλης, απομακρύνει ο Κουκόλης που κερδίζει και επιθετικό φάουλ.

16:45

88': Κόρνερ για τον Εργοτέλη από τα αριστερά με τον Μπουρσέλη, το πήγε απευθείας, αποκρούει δύσκολα σε νέο κόρνερ ο Στεφανάκος.

16:45

88': Σουτ του Κωστανάσιου έξω από την περιοχή, στην αγκαλιά του Στεφανάκου η μπάλα.

16:42

85': Αλλαγή και για τον Εργοτέλη. Ο Μποτέ στη θέση του Σερβιλάκη.

16:41

84': Τρεις αλλαγές για τη Δόξα Δράμας. Φυτόπουλος, Πινδώνης, Σαμπανίδης στις θέσεις των Αγγελόπουλου, Μενσά και Μπαράνκο.

16:40

82': Ο Κωστανάσιος βρίσκεται σε πλεονεκτική θέση, κάνει σουτ, η μπάλα περνάει σχεδόν παράλληλα με την εστία και φεύγει άουτ.

16:37

80': Βλέπει την κίτρινη κάρτα ο Κωστανάσιος για φάουλ.

16:36

79': Πιέζει για την ισοφάριση ο Εργοτέλης.

16:35

78': Ο Κόντραντ γυρίζει το κορμί του και σουτάρει από το ημικύκλιο της περιοχής, η μπάλα άουτ.

16:33

76': Ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Φάση διαρκείας στα καρέ της Δόξας, βγαίνει η σέντρα από τα αριστερά, η μπάλα κάπου κοντράρει, ο Μανουσάκης σουτάρει στην κίνηση από τα δεξιά της περιοχής, ο Στεφανάκος βρίσκει την μπάλα και αυτή χτυπάει στο οριζόντιο δοκάρι.

16:31

74': Κόρνερ για τον Εργοτέλη από τα δεξιά με τον Μπουρσέλη, η κεφαλιά του Μπάτζιου, η μπάλα άουτ.

16:28

71': Κίτρινη κάρτα στον Κουκόλη για φάουλ πάνω στον Τσέλιο στο κέντρο του γηπέδου.

16:26

69': Σέντρα από τα δεξιά, ο Μπαράνκο την κεφαλιά μέσα στην περιοχή, η μπάλα άουτ.

16:24

66': Μικρή διακοπή στο ματς λόγω σύγκρουσης του Κουκόλη με τον Στεφανάκο.

16:22

64': Αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Μπελεβώνης στη θέση του Βάντερσον.

16:21

63': Δύο αλλαγές για τον Εργοτέλη. Τις θέσεις των Μπουτσάκη και Νεράλ παίρνουν οι Κωστανάσιος και Κατσούρι.

16:19

61': Ο Σερβιλάκης γεμίζει με μακρινό φάουλ, ο Μαζουλουξής πιάνει την κεφαλιά, μπλοκάρει ο Στεφανάκος.

16:14

56': Κόρνερ από τα δεξιά για τη Δόξα, εκτελεί πλασαριστά ο Μαυριάς, κάνει επιθετικό φάουλ ο Βάντερσον.

16:11

54': Σουτ του Βάντερσον έξω από την περιοχή, μπλοκάρει εύκολα ο Κατσιμήτρος.

16:09

52': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Σερβιλάκη.

16:07

50': Φάουλ που κερδίζει ο Μπουρσέλης για τον Εργοτέλη από τον Αγγελόπουλο. Εκτελεί και γεμίζει ο Μπουρσέλης, η μπάλα «κολλάει» στην περιοχή, ο Μπάτζιος σουτάρει στα σώματα.

16:03

47': Ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Κόρνερ από τα δεξιά με τον Μπουρσέλη, Μανουσάκης η κεφαλιά, διώχνει σωτήρια ο Στεφανάκος στην αριστερή του γωνία.

16:03

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

16:02

46': Δύο αλλαγές για τον Εργοτέλη. Μέσα οι Κόντραντ και Μπουρσέλης, έξω οι Πατρινός και Κοκκίνης.