0
21:32

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

21:30

Οι «πράσινοι» άλλαξαν πρόσωπο στο δεύτερο ημίχρονο, είχαν εννέα τελικές, αλλά δεν κατάφεραν να σκοράρουν. Έτσι, η ομάδα του Αγρινίου πήρε έναν πολύτιμο βαθμό.

21:28

90'+7: Λήξη στο ματς. Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός 1-0.

21:27

90'+5: Δείχνει επιθετικό φάουλ του Μακέντα.

21:26

90'+4: Κοιτάει το VAR για πέναλτι ο Παπαδόπουλος.

21:24

90'+3: Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα αριστερά, εκτελείται, η μπάλα περνάει από όλους και ο βοηθός δείχνει άουτ, ωστόσο η μπάλα βγήκε κόρνερ.

21:23

90'+1: Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Βέργος.

21:22

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεων στο ματς.

21:21

90': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα δεξιά με τον Αϊτόρ, απομακρύνει την μπάλα η άμυνα του Παναιτωλικού.

21:18

86': Σουτ του Μαουρίσιο, η μπάλα ψηλά.

21:16

85': Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό. Μέσα οι Αρσουρά και Κωνσταντόπουλος, έξω οι Αριγίμπι και Ντάλσιο.

21:14

83': Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στις θέσεις των Ενγκμπακοτό και Καραγιάννη οι Χατζηγιοβάνης και Αθανασακόπουλος.

21:12

80': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μολό δίνει τη θέση του στον Τζαβίδα.

21:09

78': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Τις θέσεις των Εντινγκά και Καρέλη πήραν οι Βέργος και Τζανακάκης.

21:08

76': Κάνει τσαφ μέσα στην περιοχή ο Ενγκμπακοτό, ο Ιωαννίδης σουτάρει στα σώματα.

21:05

73': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Μέσα ο Μακέντα, έξω ο Βιγιαφάνιες.

21:04

72': Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:03

71': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα δεξιά με τον Χουάνκαρ, παραχωρούν νέο κόρνερ από την άλλη πλευρά οι Αγρινιώτες.

21:01

69': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Αριγίμπι κάνει ωραία ενέργεια, βγάζει στον Τσιγγάρα, εκείνος κάνει δυνατό σουτ, αποκρούει δύσκολα ο Διούδης.

20:59

67': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Βιγιαφάνιες βρίσκει με το κεφάλι τον Ενγκμπακοτό στη μικρή περιοχή, που κάνει το σουτ, βρίσκει την μπάλα ο Μελίσσας, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

20:57

65': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Τσιγγάρας στη θέση του Ταχάρ.

20:55

63': Εκτελείται το κόρνερ από τα αριστερά με τον Βιγιαφάνιες, απομακρύνεται η μπάλα.

20:54

62': Νέα ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Ιωαννίδης πιάνει την κεφαλιά με την μπάλα να παίρνει πορεία προς την εστία, πέφτει και διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Μελίσσας.

20:53

61': Διπλή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Βιγιαφάνιες αφήνει για τον Ιωαννίδη, ο οποίος βγαίνει σε τετ α τετ, κάνει το σουτ, ο Μελίσσας αποκρούει, η μπάλα στρώνεται στον Αϊτόρ που σουτάρει, με τον Τσότσαλιτς να σώζει πάνω στη γραμμή.

20:49

57': Κίτρινη κάρτα στον Εντινγκά για διαμαρτυρία.

20:48

57': Εκτελείται το κόρνερ από τα αριστερά με τον Βιγιαφάνιες, περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:47

56': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Χουάνκαρ κάνει ωραία ενέργεια από τα αριστερά, βγάζει τη σέντρα, η μπάλα δεν απομακρύνεται καλά, αυτή στρώνεται στον Ιωαννίδη, που κάνει το σουτ, με τον Μελίσσα να διώχνει σε κόρνερ.

20:46

55': Στο μισό γήπεδο παίζουν οι «πράσινοι», που πιέζουν ασφυκτικά τον Παναιτωλικό.

20:43

52': Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, βγαίνει και μπλοκάρει ο Μελίσσας.

20:42

51': O Μολό δοκιμάζει σουτ έξω και δεξιά από την περιοχή, η μπάλα κάπου βρίσκει και φεύγει κόρνερ.

20:37

46': Έναρξη στο δεύτερο ημίχρονο...

20:37

46': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Μέσα ο Αϊτόρ, έξω ο Καμπετσής.