0
17:03

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

17:01

Εύκολη νίκη για τον ΝΠΣ Βόλος, κακή ήττα για τον Απόλλωνα Σμύρνης, που χάθηκε στις αρχές του β' ημιχρόνου...

16:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΝΠΣ Βόλος - Απόλλων Σμύρνης 2-0.

16:50

Συμπληρώθηκαν τα 90', τρία λεπτά οι καθυστερήσεις...

16:46

87': Σουτ Φεράρι από τα αριστερά, άουτ.

16:45

86': Κόρνερ για τον Απόλλωνα, ο Μουνιέ από τα δεξιά, ο Κλειμαν μπλοκάρει.

16:44

85': Σάντσες αντί Μπαρτόλο

16:43

83': Ο Μπαρτόλο από τα αριστερά, σουτάρει, με κόντρα μετά από προσωρινό διώξιμο του Βέρλχουστ, κόντρα και άουτ πάλι από τα πόσια του παίκτη του ΝΠΣ Βόλος.

16:39

80': Φάουλ για τον Απόλλωνα... Ο Μουνιέ πατά για Ντομίνγκες, άουτ. Κακή επιλογή.

16:38

79': Κίτρινη στον Μπεντινέλι.

16:35

76': Κίτρινη στον Ντάουντα (σωστή σκληρό φάουλ σε Τσοκάνη).

16:34

75': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Λαγός βγάζει σε θέση τετ α τετ τον Μουνιέ, στοπάρει, πλασέ στα δεξιά λίγο πριν τη μικρή περιοχή, ο Κλέιμαν σώζει!

16:32

73': Κόρνερ από τα αριστερά για τον Απόλλωνα, ο Μπεντινέλι με πάσα, η μπάλα φτάνει σε Μουνιέ, μονοκόμματο σουτ από θέση έξω αριστερά, άστοχο.

16:31

72': Δύο αλλαγές ακόμα από τον Παρλασχο για τον Απόλλωνα. Κάλισιρ αντί Μπαξεβανίδη και Μουνιέ αντί Τσιλούλη.

16:30

71': Ο Ντάουντα στρώνει έξω από το ημικύκλιο σε Μπεντινέλι, σουτ αδύναμο, εύκολα μαζεύει ο Κλέιμαν.

16:28

69': Φάουλ σε καλό σημείο από τα αριστερά. Πολύ δυνατό σουτ από τον Μπαριέντος, ελάχιστα πάνω από την εστία του Απόλλωνα.

16:24

65': Αλλαγή για τον ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ. Τέκιο αντί Νίνη.

16:23

64': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Καλοτραβηγμένο από τον Φερντάντεθ, ο Κλέιμαν διώχνει σωτήρια.

16:16

57': Αλλαγή για τον ΝΠΣ Βόλο. Σάντος αντί Περέα.

16:13

Λαγός αντί του Φατιόν και Φερνάντεθ αντί Ιωαννίδη.

16:11

Σουτ Ριένστρα από τα αριστερά, κοντράρει η μπάλα και στα δίχτυα, 2-0.

16:11

52': ΓΚΟΛ για τον ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ!

16:05

Μπαριέντος αντί Μαρτίνες.

16:05

46': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Ντάουντα στη θέση του Μπρούσιτς.