-
1
19:13

19:11

Ανώτερος ο Ατρόμητος στο β' ημίχρονο, ιδίως από το 60' και μετά, δίκαιο το 1-1. Η ΑΕΛ με 10 βαθμούς παραμένει ουραγός, και μαθηματικά εκτός πλέι οφ ο Ατρόμητος, που έχει 26 πόντους στην 8η θέση.

19:10

90'+8: Λήξη του αγώνα, 1-1.

19:09

90'+8: Κίτρινη στον Ηλιάδη.

19:05

90'+4: Από μία κίτρινη σε Μαυρομμάτη και Ακούνια.

19:02

90': Επτά τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:59

87': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Εντομβόνγι.

18:54

83': Ο Ούμπιντες εκτελεί φάουλ με γέμισμα από δεξιά, κεφαλιά χωρίς ισορροπία από τον Εντομβόνγι, άουτ.

18:54

83': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ατρομήτου, Γιακουμάκης αντί Κωτσόπουλου.

18:52

80': Εκτελεί από δεξιά ο Ούμπιντες, κακή κεφαλιά του Μαυρομμάτη, άουτ.

18:52

80': Κόρνερ παραχωρεί ο Μιχαήλ για την ΑΕΛ.

18:48

Ο Γκάλο κάνει κάτι σαν σουτ από δεξιά, στην κίνηση το σουτ του Αγκάγιεφ από θέση μέσα αριστερά, στην αριστερή γωνία του Νάγκι η μπάλα, 1-1.

18:48

76': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:46

74': Ούμπιντες αντί Χαρίση, τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:45

74': Σημαντική ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Αγκάγιεφ το γύρισμα από αριστερά, πλασέ στην κίνηση του Κωτσόπουλου από κοντινή θέση, άουτ.

18:42

71': Στη θέση του Γιακιμόβσκι ο Καρανίκας, τέταρτη αλλαγή για την ΑΕΛ.

18:41

70': Βλέπει κίτρινη για καθυστέρηση ο Γιακιμόβσκι.

18:41

70': Τραυματίας θα φύγει από το ματς και ο Γιακιμόβσκι.

18:40

68': Σημαντική ευκαιρία για την ΑΕΛ, συρτό σουτ του Ακούνια από το ημικύκλιο της περιοχής, δύσκολα διώχνει σε κόρνερ ο Μανδάς. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:37

65': Σουτ του Χαρίση εκτός περιοχής και αριστερά, πέφτει και μπλοκάρει ο Νάγκι.

18:33

61': Δύο αλλαγές και για τον Ατρόμητο, Ραμπέγιο αντί Μουνίθ, Αγκάγιεφ αντί Χριστοδουλόπουλου.

18:32

60': Δύο αλλαγές για την ΑΕΛ, Ηλιάδης αντί Στίφλερ, Μιλοσάβλιεβιτς αντί Μπεν Χατίρα.

18:28

56': Μακρινό σουτ του Γκάλο, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:24

52': Τώρα η αλλαγή, Μιχαήλ αντί Μαξιμένκο, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ και αναγκαστική.

18:22

50': Με φορείο θα φύγει ο Μαξιμένκο, ο Μιχαήλ θα πάρει τη θέση του Ουκρανού στόπερ.

18:21

49': Μικρή διακοπή στο ματς, καθώς έχει τραυματιστεί και ματώσει ο Μαξιμένκο.

18:17

46': Εντομβόνγι αντί Μανούσου, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.