Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

16:35

Τέλος αγώνα. Δόξα Δράμας - Α.Ε. Καραισκάκης 0-0

16:32

90+1': Κίτρινη στον Χατζιδίμπα

16:29

87': Κίτρινη στον Μπαράνκο.

16:24

82': Κόρνερ για την Δόξα. Ο Μαυριάς εκτελεί, ο Άντερσον Νασιμέντο παίρνει την κεφαλιά αμαρκάριστος στην καρδιά της περιοχής, η μπάλα φεύγει άουτ.

16:23

81': Αλλαγή για την Δόξα. Ο Φυτόπουλος αντί του Αγγελόπουλου.

16:21

79': Αλλαγή για την ΑΕ Καραϊσκάκης. Ο Ρουμπάνγκουκα αντί του Νταλακούρα.

16:20

78': Ο Τάμπας μπαίνει ωραία στην περιοχή από τα αριστερά και κάνει το σουτ, αποκρούει ο Στεφανάκος.

16:19

77': Νέο κόρνερ για την Δόξα. Ο Βάντερσον εκτελεί περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:18

76': Κόρνερ για την Δόξα. Ο Βάντερσον εκτελεί, μπλοκάρει ο Μπουργάνης.

16:16

74': Αλλαγή για την ΑΕ Καραισκάκης. Ο Δερμιτζάκης αντί του Γυφτοκώστα.

16:16

74': Κόρνερ για την Δόξα. Ο Μαυριάς εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

16:08

67': Αλλαγή για την Δόξα. Ο Βάντερσον αντί του Μενσά.

16:07

65': Αλλαγή για την ΑΕ Καραϊσκάκης. Ο Μαύρου αντί του Ρούνεϊ.

16:06

64': Οφσάιντ ο Ρούνεϊ.

16:01

59': Ωραία ενέργεια του Δούμτσιου, που μπαίνει μέσα στην περιοχή και πλασάρει εξαιρετικά, αλλά ο Στεφανάκος αποκρούει εντυπωσιακά.

15:59

57': Aλλαγή για την Δόξα. Ο Μπαράνκο αντί του Σαμπανίδη.

15:54

52': Νέο κόρνερ για την Δόξα. Ο Κουτσιανικούλης εκτελεί με πάσα, η μπάλα τελικά απομακρύνεται.

15:53

51': Kόρνερ για την Δόξα. Ο Κουτσιανικούλης εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:52

Ο Βασίλης Κουτσιανικούλης έχει δώσει άλλη πνοή στο παιχνίδι της Δόξας, με το που μπήκε στο ματς.

15:50

Συνέχεια στο ματς, δεν είναι κάτι σοβαρό.

15:49

Διακοπή στο ματς, είναι πεσμένος στο έδαφος ο Γιαννιώτης. Δέχεται τις πρώτες βοήθειες.

15:47

46': Αλλαγή για την Δόξα. Ο Κουτσιανικούλης παίρνει τη θέση του Μαρινάκη.

15:47

Έναρξη του 2ου ημιχρόνου.

15:33

Ένα ωραίο και ανοιχτό παιχνίδι διεξάγεται στη Δράμα, Με την Δόξα να ξεκινάει δυνατά και να έχει και δοκάρι στο 13', και με την ΑΕ Καραϊσκάκης μετά το πρώτο τέταρτο να έχει ανεβάσει κατακόρυφα την απόδοσή του. Ωστόσο το πρώτο μέρος ολοκληρώθηκε χωρίς τέρματα.

15:31

Τέλος ημιχρόνου. Δόξα Δράμας - Α.Ε. Καραισκάκης 0-0

15:29

44': Εξαιρετική ατομική προσπάθεια του Μαυριά, ο οποίος μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά περνώντας δύο αντιπάλους και κάνει την σέντρα-σουτ, μπλοκάρει ο Μπουργάνης μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια.

15:26

41': Σουτ του Γυφτοκώστα στην κίνηση έξω από την περιοχή, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.

15:24

39': Δυνατό σουτ του Μαυριά έξω από την περιοχή και δεξιά, μπλοκάρει ο Μπουργάνης.

15:24

38': Κόρνερ για την Α.Ε. Καραισκάκης. Ο Γυφτοκώστας εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.