1
16:57

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:55

Ο ΠΑΣ Γιάννινα παίρνει μία σπουδαία νίκη επί του Παναθηναϊκού με ανατροπή. Νίκη την οποία άξιζε και με το παραπάνω, καθώς ήταν καλύτερος στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα.

16:53

90'+5: Τέλος στο ματς. ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 2-1.

16:52

90'+4: Ο Νάουμετς βγαίνει στην κόντρα, μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά, κάνει το σουτ, με τον Σένκεφλεντ να βάζει την προβολή και να σώζει.

16:50

90'+3: Βλέπει την κίτρινη κάρτα ο Λιάσος για αγκωνιά στον Καρλίτος.

16:48

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεων στο ματς...

16:47

89': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Νάουμετς αντί Παμλίδη.

16:46

88': Ελέγχει το ματς ο ΠΑΣ Γιάννινα.

16:45

87': Σε αντικανονική θέση ο Ελευθεριάδης, οφσάιντ.

16:42

84': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Έξω ο Σάντσες, μέσα ο Τζαβίδας.

16:41

83': Σε θέση οφσάιντ ο Παμλίδης...

16:40

82': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Λεό παραχωρεί τη θέση του στον Μιλιντσεάνου.

16:39

81': Ο Σάντσες σουτάρει από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, μπλοκάρει την μπάλα ο Λοντίγκιν.

16:38

80': Ο Ενγκμπακοτό κάνει κακό γύρισμα προς τα πίσω, ο Ξενόπουλος βγαίνει έγκαιρα και διώχνει μακριά.

16:37

80': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Εντός ο Καμπετσής, εκτός ο Αϊτόρ.

16:35

77': Kόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Εκτελείται από τα δεξιά, απομακρύνει ο Ενγκμπακοτό.

16:34

76': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Τη θέση του Καρτάλη παίρνει ο Λιάσος.

16:33

75': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα από τα δεξιά, διώχνει ο Χατζηθεοδωρίδης την χαμηλή εκτέλεση του Καρτάλη.

16:30

72': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα αριστερά, διώχνει ο Λόντιγκιν.

16:27

70': Τρεις αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Μέσα οι Καρλίτος, Ενγκμπακοτό, Αθανασακόπουλος, έξω οι Μακένετα, Χατζηγιοβάνης και Αλεξανδρόπουλος.

16:25

Ο Καρτάλης εκτελεί κόρνερ από τα αριστερά, ο Κάργας πιάνει σκαστή κεφαλιά και η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα του Ξενόπουλου για το 2-1.

16:24

66': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ Γιάννινα!

16:20

62': Γλιτώνει την κίτρινη κάρτα ο Βιγιαφάνιες για σκληρό φάουλ πάνω στον Κάστρο.

16:19

61': Πιέζει ασφυκτικά ο «Άγιαξ της Ηπείρου».

16:17

59': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα από τα δεξιά με τον Σάλιακα, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:15

56': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Ντομίνκεθ κάνει το γύρισμα από τα αριστερά, η μπάλα περνάει από όλους και φτάνει στον αμαρκάριστο Παμλίδη, ο οποίος στέλνει την μπάλα άουτ στο δεύτερο δοκάρι.

16:14

56': Δίνει συνέχεια στην αναμέτρηση ο Τζήλος.

16:12

55': Μικρή διακοπή στο ματς, βρίσκεται στο έδαφος ο Παμλίδης.

16:11

54': O Ελευθεριάδης σουτάρει έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

16:10

53': Κίτρινη κάρτα στον Χατζηθεοδωρίδη για φάουλ πάνω στον Λεό.

16:08

51': O Aϊτόρ καθυστερεί να σουτάρει και κερδίζει κόρνερ από τα δεξιά, αυτό εκτελείται, αλλά διώχνει με το κεφάλι ο Κάργας.

16:04

47': O Aϊτόρ επιχειρεί σουτ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει εύκολα ο Λοντίγκιν.

16:03

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.