0
17:01

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:55

Γκέλα για τον Λεβαδειακό χωρίς καμία αμφιβολία αυτό το Χ. Μένουν δεύτεροι οι Βοιωτοί και δεν εκμεταλλεύονται την ήττα του Ιωνικού στη Δράμα. Πολύτιμος βαθμός για τον μαχητικό Απόλλων Λάρισας.

16:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Λεβαδειακός - Απόλλων Λάρισας 0-0.

16:53

90'+7: Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:52

Νέα καθυστέρηση τώρα, καθώς έχει χτυπήσει ο Αστράς και είναι στο έδαφος.

16:51

Έχει χτυπήσει ο Νούσιας... Και μικρή καθυστέρηση, με τους φιλοξενούμενους να έχουν κερδίσει φάουλ

16:49

90'+4: Κίτρινη στον Νίκα.

16:47

Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Γκουντρουμπής σουτάρει με δύναμη από θέση μέσα αριστερά, σωτήρια σε κόρνερ ο Στογιάνοβιτς. Εκτελείαι από τα αριστερά και περνά ανεκμετάλλευτο...

16:46

Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Μπαστιάνος σουτάρει από θέση έξω δεξιά, δύο μέτρα μακριά από το δεξί δοκάρι της εστίας του Λεβαδειακού.

16:45

Μπήκαμε στις καθυστερήσεις... Τέσσερα λεπτά επιπλέον χρόνος.

16:44

90': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Βήχος αντί του Μύγα.

16:44

90': Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό. Ο Συμελίδης αφήνει σε Πολέτο, καλό σουτ από τα αριστερά στο ύψος της περιοχής, ο Αστράς μπλοκάρει.

16:40

Έχει ανεβάσει την απόδοση του ο Λεβαδειακός, αλλά όχι σε κάποιον εντυπωσιακό βαθμό. Προσπαθούν πάντως οι γηπεδούχοι να πιέσουν.

16:39

83': Οφσάιντ ο Γιάκος...

16:38

82': Σουτ Μύγα απέξω και δεξιά, άουτ.

16:34

78': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Ενομό στη θέση του Μεχία.

16:33

77': Σουτ Μύγα, δεν έχει πρόβλημα ο Αστράς να μαζέψει...

16:32

76': ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό. Κόρνερ από τα δεξιά, κεφαλιά Μύγα, η μπάλα σταματά στο δοκάρι.

16:32

76': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Σουτ Μύγα απέξω, ο Αστράς σε κόρνερ με εκτίναξη.

16:30

Αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Λίταινας στη θέση του Ντα Κάμπο.

16:28

Γέμισμα από τα αριστερά με τον Συμελίδη, κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι ο Νίλι, η μπάλα πάει προς τα δίχτυα του Απόλλωνα Λάρισας, αλλά ο Μόρας σε επίκαιρη θέση λίγο πριν από τη γραμμή διώχνει τον κίνδυνο.

16:27

72': Και κίτρινη στον Γκουντρουμπή, γιατί σούταρε παρά το σφύριγμα για οφσάιντ.

16:27

72': Οφσάιντ ο Γκουντρουμπής...