0
16:55

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

16:54

Τα Χανιά και η Παναχαϊκή αναδείχτηκαν ισόπαλοι 0-0. Ένα αποτέλεσμα που δεν βολεύει καμία από τις δύο ομάδες.

16:52

Το παιχνίδι ολοκληρώθηκε.

16:49

90+2': Τριπλή αλλαγή για την Παναχαΐκή. Μαρκοπουλιώτης αντί του Ανάκογλου, Μπελεζάκης αντί του Γιούση και ο Παπαδόπουλος αντί του Μπάτροβιτς.

16:48

Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:42

85': Κίτρινη στον Βασιλόγιαννη.

16:37

80': Κόρνερ για τα Χανιά. Ο Δημητριάδης εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:34

77': Ο Δημητριάδης κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, με την μπάλα να βρίσκει στον Βρεττό και να περνάει ξυστά από το δοκάρι.

16:30

73': Αλλαγή για την Παναχαΐκή. Ο Μπρους αντί του Μουστακόπουλου.

16:24

67': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Βρεττός αντί του Διαμαντόπουλου.

16:24

66': Κίτρινη στον Πλέγα.

16:23

66': Οφσάιντ ο Αραβίδης.

16:21

64': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Σωτηράκος αντί του Ουνγιαλίδη.

16:17

60': Αλλαγή για την Παναχαΐκή. Ο Μασούρας αντί του Τσερούτι.

16:16

59': Κόρνερ για την Παναχαΐκή. Ο Τσερούτι εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

16:16

59': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαική. Ο Γιούσης βγαίνει απέναντι από τον Κουτζαβασίλη και τον κρεμάει, αλλά ο Γρομητσάρης διώχνει πάνω στη γραμμή.

16:15

58': Οφσάιντ ο Αραβίδης.

16:08

51': Ο Κάσσος μπαίνει από τα αριστερά μέσα στην περιοχή και κάνει το σουτ, η μπάλα περνάει παράλληλα από την εστία του Κολοβούρη.

16:04

47': Οφσάιντ ο Αραβίδης.

16:03

Έναρξη του 2ου ημιχρόνου.

16:02

46': Διπλή αλλαγή για τα Χανιά. Ο Πλέγας αντί του Κάρλος και ο Μπραμπίγια αντί του Σουντουρά.