Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

19:10

Ο ΠΑΟΚ είχε ένα άνετο απόγευμα στο Περιστέρι, νικώντας εύκολα τον ΠΑΣ που ουσιαστικά δεν απείλησε.

19:09

90'+4: Λήξη στο ματς. ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΟΚ 0-2.

19:08

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Βιεϊρίνια.

19:05

90': Τρία λεπτά καθυστερήσεων στο ματς.

19:04

89': Σουτ του Ουάρντα στην κίνηση, η μπάλα πολύ ψηλά.

19:02

87': Κίτρινη κάρτα στον Τσίγγαρα.

19:01

86': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Ζίβκοβιτς παραχωρεί τη θέση του στον Λάμπρου.

18:57

83': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Εντός οι Σφιντέρσκι και Καγκάβα, εκτός οι Κρμέντσικ και Τζόλη.

18:56

82': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Λεό αντί Παμλίδη.

18:51

77': Κάνει μακρινό σουτ ο Τζόλης, μπλοκάρει εύκολα ο Λοντίγκιν.

18:48

74': Ο Ντομίνγκεθ σεντράρει από αριστερά, ο Μιλιντσεάνου πιάνει την κεφαλιά, με τον Ζίβκοβιτς να μπλοκάρει σταθερά στο κέντρο της εστίας του.

18:44

67': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Τη θέση του Κρέσπο παίρνει ο Βαρέλα.

18:41

65': Εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά ο Ζίβκοβιτς, διώχνουν οι αμυντικοί του «Άγιαξ της Ηπείρου».

18:39

64': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Τζόλης βγαίνει σε τετ α τετ με τον Λοντίγκιν, κάνει το σουτ, αλλά ο γκολκίπερ του ΠΑΣ διώχνει με τα πόδια σε κόρνερ.

18:39

63': Τρεις αλλαγές για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Μέσα οι Σάλιακας, Κάστρο και Ελευθεριάδης, έξω οι Οικονομόπουλος, Λιάσος και Καρτάλης.

18:38

Ο Σβαμπ αναλαμβάνει την εκτέλεση και στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνία του Λοντίγκιν για το 0-2.

18:37

62': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:35

61': Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ. Ο Τζόλης μπαίνει από τα αριστερά στην περιοχή, δέχεται το μαρκάρισμα από τον Οικονομόπουλο, αδιαμαρτύρητα δέχεται την απόφαση ο παίκτης και οι Γιαννιώτες.

18:31

Ο Ζίβκοβιτς συγκλίνει προς τα αριστερά και με συρτό σου έξω από την περιοχή πλασάρει τον Λοντίγκιν για το 0-1.

18:31

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:29

54': Τίποτα το αξιόλογο σε αυτά τα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους.

18:21

47': Εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά ο Καρτάλης, διώχνουν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ.

18:21

46': Μακρινό σουτ του Κρίζμαν, η μπάλα βρίσκει στον Τσιγγάρα και φεύγει σε κόρνερ.

18:19

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο...