2
19:09

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

19:08

Ο Βόλος επιστρέφει στις νίκες έπειτα από την εντός έδρας ήττα από τον Αστέρα, ενώ ο ΟΦΗ υπέστη την έκτη ήττα του στα 7 τελευταία παιχνίδια.

19:07

Τέλος αγώνα. ΟΦΗ - Βόλος 1-2

19:06

90+5': Κίτρινη στον Μεγιάδο.

19:04

90+2': Σουτ του Περέα, έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

19:04

90+2': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Κρητικός αντί του Μαρτίνες.

19:03

90+1': Σουτ του Γρίβα, η μπάλα άουτ.

19:02

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:01

88': Κίτρινη στον Λυμπεράκη.

18:58

87': Κίτρινη στον Μαρτίνες.

18:52

81': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Ο Στάικος εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

18:51

79': Ο Λυμπεράκης κάνει το γέμισμα από τα αριστερά, ο Στάρτζεον παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα άουτ.

18:48

76': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Ρενάτο αντί του Νίνη.

18:48

76': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Σόουζα αντί του Βαφέα.

18:46

74': Σέντρα του Ουές από τα δεξιά, γυριστό σουτ του Καστάνιος, η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

18:45

Διακοπή στο ματς, καθώς ο Καστάνιος είναι στο έδαφος.

18:40

69': Oφσάιντ ο Λυμπεράκης.

18:38

66': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Σάντσες αντί του Μπαρτόλο.

18:38

66': Οφσάιντ ο Καστάνιος.

18:34

Ο Στάρτζεον κάνει την παράλληλη σέντρα από τα αριστερά και ο Καστάνιος πλασάρει από την μικρή περιοχή για το 1-2.

18:34

63': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ!

18:33

61': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Γρίβας αντί του Ντε Γκούζμαν και ο Λυμπεράκης αντί του Κοροβέση.

18:29

58': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Ο Στάικος εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

18:29

57': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Μαρτίνες εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:28

56': Μακρινό σουτ του Νίνη, αποκρούει εντυπωσιακά ο Σωτηρίου σε κόρνερ.

18:26

Ο ΟΦΗ έχει μπει αποφασισμένος στο δεύτερο μέρος και έχει αγγίξει δύο φορές το γκολ που θα τον βάλει στο παιχνίδι.

18:22

51': Σουτ του Στάικου στην κίνηση έξω από την περιοχή και η μπάλα σταματάει στο αριστερό κάθετο δοκάρι του Κλέιμαν.

18:19

47': Σουτ του Ντε Γκούζμαν, έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Κλέιμαν με διπλή προσπάθεια.

18:17

Έναρξη 2ου ημιχρόνου.

18:17

46': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Κιάκος αντί του Ριένστρα.