0
19:10

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

19:09

Ο Αστέρας πίεσε τη Λαμία στο δεύτερο ημίχρονο, αλλά δεν κατάφερε να πάρει το τρίποντο. Από την άλλη, η ομάδα του Μιχάλη Γρηγορίου πήρε έναν πολύτιμο βαθμό.

19:08

90'+6: Λήξη στο ματς. Αστέρας Τρίπολης - Λαμία 0-0.

19:06

90'+3: Αλλαγή και για τη Λαμία. Μέσα ο Αραμπούλι, έξω ο Καραμάνος.

19:05

90'+1: Αλλαγή για τoν Αστέρα Τρίπολης. Ο Βαλιέντε στη θέση του Πασαλίδη.

19:03

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεων στο ματας.

19:02

90': Βαθιά μπαλιά, κάνει τσαφ ο Κώτσιρας, η μπάλα φτάνει στον Μπα, ο οποίος σουτάρει πάνω στον Τσιφτσή.

19:01

88': Ο Τζανδάρης επιχειρεί σουτ έξω από την περιοχή, με την μπάλα να περνάει δίπλα από το δεξί δοκάρι του γκολκίπερ του Αστέρα.

18:59

87': Στο τείχος η μπάλα από το φάουλ του Λουίς Φερνάντεθ.

18:59

86': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Τζέιμς αντί του Ρόμανιτς.

18:58

85': Φάουλ που κερδίζει ο Ριέρα λίγο έξω από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, το κάνει ο Μπα.

18:55

82': Περνάει ανεκμετάλλευτο το κόρνερ από τα δεξιά, καθώς ο Μπαράλες κάνει επιθετικό φάουλ στον Αντέτζο.

18:54

82': Ο Τιλίκα γυρίζει από τα δεξιά και ο Τζανετόπουλος παραχωρεί ακόμη ένα κόρνερ.

18:52

80': Αλλαγή για τον Αστέρα. Έξω ο Σίτο, μέσα ο Τιλίκα.

18:51

80': O Σίτο γυρίζει από αριστερά στον Μπαράλες, ο οποίος στέλνει την μπάλα άουτ υπό την πίεση του Τζανετόπουλου στη μικρή περιοχή.

18:47

75': Κίτρινη κάρτα στον Μπα για φάουλ στον Πασαλίδη.

18:47

74': Κόρνερ για τον Αστέρα από τα αριστερά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:46

73': Ευκαιρία για τη Λαμία. Ο Ρομανίτς δοκιμάζει σουτ έξω από την περιοχή, με την μπάλα να περνάει δίπλα από το δεξί δοκάρι του Τσιτφτσή.

18:45

72': Σουτ του Άλαβρες, η μπάλα περνάει άουτ.

18:44

71': Κόρνερ από τα αριστερά για τη Λαμία, απομακρύνει ο Πασαλίδης

18:42

69': Υποδεικνύει σε θέση οφσάιντ τον Μουνάφο ο Καραντώνης. Σωστή απόφαση.

18:40

67': Εξετάζεται από το VAR η φάση.

18:39

66': Διαμαρτύρονται για πέναλτι οι παίκτες του Αστέρα σε ανατροπή του Βλάχου στον Μουνάφο.

18:36

63': Δύο αλλαγές για τη Λαμία. Οι Γκαζαριάν και Μπα αντί των Ντέλετιτς και Πίτι.

18:35

62': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Αστέρα, επιθετικό φάουλ του Ιγκλέσιας στον Τζανετόπουλο σφυρίζει ο Καραντώνης.

18:34

61': O Άλβαρες δοκιμάζει το πόδι του έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει στην αγκαλιά του Επασί.

18:31

58': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Στη θέση του Κρέσπι ο Ριέρα.

18:29

56': Σουτάρει ο Λουίς Φερνάντεθ μέσα από την περιοχή και αριστερά, μπλοκάρει ο Επασί.

18:27

54': Ευκαιρία για τη Λαμία. Ο Μπιάναρσον βρίσκει χώρο έξω από την περιοχή, δοκιμάζει σουτ, με την μπάλα να περνάει δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Τσιφτσή.

18:22

50': Επιχειρεί σουτ έξω από την περιοχή ο Σίτο, η μπάλα κοντράρει.

18:20

48': Κόρνερ για τον Αστέρα από τα αριστερά με τον Λουίς Φερνάντεθ, πιάνει σκαστή κεφαλιά ο Ιγκλέσιας, αλλά ο Επασί μπλοκάρει εύκολα.

18:19

46': Υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ ο Κρέσπι.

18:18

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.