1
21:25

Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στη Ριζούπολη καλή συνέχεια. Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr.

21:23

Πολύ μεγάλη νίκη για την "Ελαφρά Ταξιαρχία", που φτάνει τους 22 βαθμούς και επιστρέφει στην 9η θέση. Ο Ατρόμητος μένει στους 25 και την 7η θέση.

21:21

Λήξη αναμέτρησηw, τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Ατρόμητος 2-1.

21:17

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:17

Σέντρα Μουνίθ, διώχνει αρχικά ο Μπρούσιτς, ο Μαυρομμάτης σουτ στα όρια της περιοχής και αριστερά, πολλά σώματα και πόδια ανάμεσα και στα δίχτυα, 2-1.

21:17

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:17

90': Εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά ο Μουνίθ, βγαίνει σε πρώτο χρόνο η μπάλα από τα καρέ του Απόλλωνα.

21:16

89': Δυνατό σουτ Μουνίθ από τα 30 μέτρα και αριστερά, ο Βέρλχουστ σε κόρνερ...

21:15

88': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Κάλισιρ αντί του Κολ.

21:13

86': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο. Μάτιτς αντί Χαρίση και Μαυρομμάτης αντί Νάτσου

21:12

85': Σέντρα Μουνίθ από τα δεξιά, ο Βέρχουλστ με το χέρι διώχνει προ του Μανούσου και "καθαρίζει"...

21:09

82': Σουτ Ραμπέγιο από θέση έξω αριστερά, άουτ.

21:09

Στο 82' στη Ριζούπολη, σφιχτός ο Απόλλωνας, κρατά καλά...

21:03

76': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Από τα αριστερά ο Γκάλο, περνά ανεκμετάλλευτο...

21:02

75': Οφσάιντ ο Ντάουντα, σωστή υπόδειξη.

21:01

74': Δύο αλλαγές μαζί για τον Ατρόμητο. Οι Εντομβόνγι και Ραμπέγιο αντί Κωτσόπουλου και Χριστοδουλόπουλου.

21:01

73': Φάουλ για τον Απόλλωνα από α δεξιά, γεμίζει ο Κολ από τα 30 μέτρα, στην αγκαλιά του Μανδά.

20:57

70': Δύο αλλαγές μαζί για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Φερνάντεθ αντί Μπεντινέλι και Κιτόκο στη θέση του Φατιόν.

20:56

Κόντρα στη ροή του ματς το δεύτερο τέρμα της "Ελαφράς Ταξιαρχίας".

20:54

Ο Κολ σε Ντάουντα κάνει περιστροφή γύρω από τον εαυτό του, ελευθερώνεται από τον Στρούγγη, σουτ ύψος της μικρής περιοχής και δεξιά, στα δίχτυα και 2-0. Υπέροχη ενέργεια από τον επιθετικό των γηπεδούχων.

20:54

67': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

20:51

64': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σέντρα Χριστοδουλόπουλου από τα δεξιά, στο δεύτερο δοκάρι ο Μανούσος πλασάρει, ένα μέτρο πάνω από την εστία του Απόλλωνα.

20:49

62': Σουτ από τα 30μέτρα και αριστερά ο Χριστοδουλόπουλος, άουτ. Καμία ανησυχία για τον Βέρλχουστ.

20:47

60': Οφσάιντ ο Κωτσόπουλος, σωστή υπόδειξη.

20:45

58': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μανούσος αντί του Αγκάγιεφ.