1
23:21

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στο "Γ. Καραϊσκάκης" καλή συνέχεια.

23:20

Μικρό προβάδισμα για τους Πειραιώτες, ελπίζουν οι Θεσσαλονικείς με αυτό το σκορ και με το εκτός έδρας γκολ.

23:19

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ολυμπιακός - Άρης 2-1...

23:19

90'+3: Φάουλ για τον Ολυμπιακό, γεμίζει ο Φορτούνης, κεφαλιά Σεμέδο, ο Κουέστα μπλοκάρει.

23:18

90'+2: Κίτρινη στον Τζέγκο.

23:17

90'+1: Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Ελ Αραμπί σουτάρει μέσα από την περιοχή και δεξιά, ο Κουέστα κρατά το 2-1.

23:16

Συμπληρώθηκαν τα 90', τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

23:13

87': Οφσάιντ ο Μπρούνο.

23:08

83': Ωραίο δυνατό σουτ Φορτούνη από τα 25 μέτρα και πλέον στα δεξιά, άουτ.

23:07

82': Κίτρινη στον Μπεναλουάν (για μαρκάρισμα στον Φορτούνη).

23:05

80': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Ο Ελ Αραμπί αντί του Κάιπερς και ο Μασούρας αντί του Βρουσάι.

23:05

79': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μπρούνο αντί του Γκάμα.

22:57

71': Οφσάιντ ο Κάιπερς, που σκοράρει... Ο Ρούουζ το λάθος, ο Φορτούνης άνοιξε για τον Βέλγο. Σωστή υπόδειξη. Ακυρώνεται το γκολ.

22:57

71': Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης εκτελεί - γεμίζει από τα δεξιά, στο δελύτερο δοκάρι ο Κάιπερς παίρνει υπό πίεση την κεφαλιά, λίγο έξω από το δεξλί δοκάρι του Κουέστα.

22:55

69': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μήτρογλου στη θέση του Μλανου.

22:54

69': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Σεμέδο αντί του Παπασταθόπουλου.

22:53

68': Κίτρινη στον Μπα.

22:49

Πατά καλύτερα στο ξεκίνημα του β' ημιχρόνου και μέχρι τώρα ο Άρης...

22:49

64': Σέντρα από τα δεξιά, γυριστό Μάνου μέσα από την περιοχή, άουτ.

22:46

61': Δύο αλλαγές ο Ολυμπιακός. Ο Φορτούνης στη θέση του Χασάν και ο Καμαρά αντί του Μπουχαλάκη.

22:45

60': Τρεις αλλαγές για τον Άρη. Κάτσε αντί Μπερτόγλιο, Μπεναλουάν αντί Δεληζήση που αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού και έτσι είναι αναγκαστική η αποχώρηση του και ο Ιωάννου αντί του Σάκιτς.

22:44

58': Σουτ Μπερτόγλιο από θέση έξω αριστερά, άουτ.

22:38

52': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Από τα δεξιά ο Σίλβα πλασαριστά, η μπάλα χάνεται.

22:34

49': Κόρνερ για τον Άρη από τα αριστερά, πλασαριστά, περνά ανεκμετάλλευτο...

22:31

46': Έναρξη β' ημιχρόνου... Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.