2
18:55

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

18:54

Η ΑΕΚ πήρε προβάδισμα πρόκρισης χάρη στο εκρηκτικό 11λεπτό που είχε στο πρώτο ημίχρονο.

18:53

90'+3: Λήξη στην αναμέτρηση. ΑΕΚ - Βόλος 4-2.

18:51

90'+2: Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Σάντσες στο ματς αντί του Τσακάνη.

18:50

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Κρίστιτσιτς για φάουλ πάνω στον Δουβίκα.

18:50

90'+1: Τρία λεπτά καθυστερήσεων...

18:49

90': Οφσάιντ ο Λόπες.

18:47

86': Δοκάρι για τον Βόλο. Ο Νίνης εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά, ο Δουβίκας βρίσκει την μπάλα και αυτή από την κόντρα στον Νεντελτσεάρου βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι του Τσιντώτα.

18:45

85': O Νίνης εκτελεί ένα φάουλ από μακριά και ο Τσιντώτας αποκρούει σε κόρνερ.

18:42

83': Ο Νίνης με βαθιά μπαλιά πιάνει στον ύπνο την άμυνα της ΑΕΚ, ο Δουβίκας βγαίνει σε τετ α τετ με τον Τσιντώτα, τον οποίο βλέπει να μπλοκάρει αφού δεν βρήκε την μπάλα.

18:40

81': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ. Ραντόνια και Σιμόες στις θέσεις των Μιτάι και Μάνταλου.

18:38

79': Σε θέση οφσάιντ ο Σιμάνσκι.

18:37

77': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Κρητικός παίρνει τη θέση του Μπαρτόλο.

18:35

75': Ο Γκαρσία γυρίζει από τα δεξιά στον Ανσαριφάρντ, ο οποίος με πλάτη στο τέρμα γυρίζει και σουτάρει, με τον Κλέιμαν να αποκρούει σωτήρια.

18:32

73': Βλέπει την κίτρινη κάρτα ο Μίλοκ για τράβηγμα στον Ανσαριφάρντ.

18:30

70': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Ο Μάνταλος εκτελεί από τα αριστερά, διώχνουν οι αμυντικοί του Βόλου.

18:29

70': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ. Μέσα οι Αλμπάνης και Ανσαριφάρντ, έξω οι Τάνκοβιτς και Ολιβέιρα.

18:24

65': Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Γκαρσία μπαίνει στην περιοχή από πλάγια και δεξιά, επιχειρεί το πλασέ, με τον Κλέιμαν να βρίσκει λίγο τη μπάλα και αυτή να φεύγει κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:23

64': Ευκαιρία για τον Βόλο. Ο Δουβίκας βγάζει κάθετα για τον Μπαρτόλο, ο οποίος βγαίνει σε τετ α τετ με τον Τσιντώτα, αλλά ο τερματφύλακας της ΑΕΚ αποκρούει σωτήρια.

18:19

Μικρή διακοπή στην αναμέτρηση, καθώς ο Τσιντώτας έχει τραυματιστεί.

18:18

Ο Φεράρι αποφεύγει τον Τάνκοβιτς, κάνει το γύρισμα από τα αριστερά και ο Μήτογλου με προβολή στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Τσιντώτα για το 4-2.

18:17

57': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

18:16

57': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Βόλο με τον Νίνη, διώχνει ο Λόπες.

18:12

53': Αλλαγή για τον Βόλο. Έξω ο Μαρτίνες, μέσα ο Μίλοκ.

18:12

52': Εκτελεί από τα αριστερά ο Τάνκοβιτς, διώχνουν την μπάλα οι αμυντικοί του Βόλου.

18:11

51': O Ολιβέιρα δίνει στον Τάνκοβιτς, εκείνος μπαίνει στην περιοχή, αποφεύγει δύο παίκτες, κάνει το σουτ, με την μπάλα να βρίσκει στο κορμί του Γκρίλο και να φέυγει σε κόρνερ.

18:09

Κόρνερ για την ΑΕΚ από τα πόδια του Μήτογλου. Εκτελεί από τα δεξιά ο Μάνταλος, αλλά αυτό περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:05

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

18:04

46': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Νταντσένκο παραχωρεί τη θέση του στον Λόπες.