Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

16:52

Τέλος αγώνα. Δόξα Δράμας - Παναχαΐκή 0-0

16:50

90+3': Οφσάιντ ο Αραβίδης.

16:48

90+1': Κόρνερ για την Δόξα. Ο Μαυριάς εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

16:48

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:47

90': Κίτρινη στον Μουστακόπουλο.

16:46

89': Ο Μουστακόπουλος κάνει την σέντρα από τα αριστερά, κεφαλιά του Αραβίδη από πολύ πλεονεκτική θέση, η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:46

89': Κίτρινη στον Μαυριά.

16:45

88': Σουτ του Κόκα μέσα στην περιοχή, αποκρούει ο Στεφανάκος.

16:41

84': Διπλή αλλαγή για την Δόξα. Ο Φυτόπουλος αντί του Παρασκευά,

16:40

83': Κίτρινη στον Σταμόπουλο.

16:35

78': Κόρνερ για την Παναχαική. Ο Παπαδόπουλος εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

16:33

76': Κόρνερ για την Παναχαική. Ο Μουστακόπουλος εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:31

74': Οφσάιντ ο Γιούσης

16:31

74': O Koυτσιανικούλης στρώνει στον Μαυριά έξω από την περιοχή και εκεινός κάνει το σουτ, αλλά μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Κολοβούρης.

16:30

72': Κόρνερ για την Δόξα. Ο Μαυριάς εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:24

67': Οφσάιντ ο Τσερούτι.

16:21

65': Διπλή αλλαγή για την Δόξα. Ο Πiνδώνης αντί του Μενσά και ο Βουγιακλίγια αντί του Σαμπανίδη.

16:15

57': Τριπλή αλλαγή για την Παναχαική. Ο Παπαδόπουλος αντί του Ανάκογλου, ο Τσερούτι αντί του Μπους και ο Κόκας αντί του Σκεπετάρη.

16:12

55': Ο Μαυριάς κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ.

16:11

54': Αναγκαστική αλλαγή για την Δόξα. Ο Κουτσιανικούλης αντί του Βάντερσον.

16:10

Ο Βάντερσον θα περάσει εκτός, ταλαιπωρείται από πρόβλημα τραυματισμού.

16:09

52': Oφσάιντ ο Σταμόπουλος.