Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:44

Παρόλα αυτά η αλήθεια είναι πως ο Ομάρ έπρεπε να είχε αποβληθεί στο 79'.

16:43

Συγκλονιστικό φινάλε στο ματς, με την ομάδα της Νίκαιας να φεύγει με ένα σπουδαίο διπλό.

16:42

Τέλος στην αναμέτρηση. Παναχαϊκή - Ιωνικός 0-1.

16:41

Ο Μπρίτο εκτελεί το φάουλ, η μπάλα χτυπάει στο οριζόντιο δοκάρι και έπειτα στην πλάτη του Κολοβούρη, με τον Ομάρ να την σπρώχνει στα δίχτυα για το 0-1.

16:40

90'+9: ΓΚΟΛ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

16:39

90'+8: Κίτρινη κάρτα στον Σταμόπουλο για φάουλ πάνω στοn Κάστρο. Στα 20 μέτρα η απόσταση.

16:38

90'+7: Σε θέση οφσάιντ ο Κουσκούνας.

16:36

90'+3: Ο Τσερούτι σεντράρει από τα δεξιά, ο Αραβίδης πιάνει την κεφαλιά, όμως η μπάλα περνάει άουτ.

16:32

90': Οκτώ λεπτά καθυστερήσεων στο ματς...

16:30

89': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Έξω ο Ρόλε, μέσα ο Μάναλης.

16:29

88': O Αποστολόπουλος βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, ο Κουσκουνάς βρίσκει την μπάλα με το κεφάλι, ωστόσο ο γκολκίπερ του Ιωνικού μπλοκάρει.

16:28

87': Κόρνερ για τους «κοκκινόμαυρους» από τα δεξιά, πιάνει την κεφαλιά ο Μπρους, αλλά η μπάλα περνάει πάνω από την εστία του Αναγνωστόπουλου.

16:27

86': Δύο αλλαγές για την Παναχαϊκή. Στις θέσεις των Γιούση και Μουστακόπουλου οι Κόκας και Μπρους.

16:27

85': Επιτέλους συνέχεια στο παιχνίδι.

16:26

85': Γλιτώνει την δεύτερη κίτρινη κάρτα και παράλληλα την αποβολή ο Ομάρ, με τους ανθρώπους της Παναχαϊκής να διαμαρτύρονται έντονα.

16:25

84': Κίτρινη κάρτα βλέπει και ο Αποστολόπουλος.

16:25

84': Κίτρινη κάρτα στον Κόρμπο που εισέβαλε νωρίτερα στον αγωνιστικό χώρο.

16:24

83': Δεν παίζεται ποδόσφαιρο εδώ και πέντε λεπτά, ενώ δύο φίλοι της Παναχαϊκής μπήκαν μέσα στο γήπεδο.

16:21

80': Υπάρχει ένταση μεταξύ των πάγκων και των παικτών που βρίσκονται στον αγωνιστικό χώρο

16:20

79': Ανάβουν και πάλι τα αίματα, με τον Ομάρ να μην αφήνει τον Τσερούτι να εκτελέσει το πλάγιο και να τον κρατάει με τα χέρια του.

16:19

78': Κίτρινη κάρτα και στον Γενικό Αρχηγό της Παναχαϊκής για διαμαρτυρία.

16:18

77': Κίτρινη κάρτα στον Πατάπη για αψιμαχία με τον Ομάρ, ο οποίος «κόλλησε» κεφάλι με κεφάλι και έπεσε κάτω, κάνοντας θέατρο. Δεν αποβάλλεται ο Κενιάτης ποδοσφαιριστής του Ιωνικού, που έχει ήδη κίτρινη κάρτα.

16:15

73': Διαμαρτύρονται για πέναλτι οι παίκτες του Ιωνικού. Από το ριπλέι φαίνεται πως ο Μουστακόπουλος έχει βρει την μπάλα με το χέρι πριν αυτή φτάσει στον Παπαγεωργiου.

16:14

72': Νέο κόρνερ για την ομάδα της Νίκαιας από την αριστερή πλευρά, διώχνουν οι αμυντικοί της Παναχαϊκής.

16:13

71': Κόρνερ για τον Ιωνικό από τα δεξιά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:10

69': Επανέρχεται στον αγωνιστικό χώρο ο Κύργιας, που είχε βγει για λίγο εκτός.

16:08

67': Προσωρινή διακοπή στο ματς λόγω τραυματισμού του Κύργια.

16:03

62': Βλέπει την κίτρινη κάρτα ο Ανάκογλου για φάουλ πάνω στον Μπρίτο.

16:02

61': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Νιάσε αντί του Κόρμπου.

15:59

58': Aλλαγή για την Παναχαϊκή. Στη θέση του Μπάτροβιτς ο Τσερούτι.

15:57

56': Κίτρινη κάρτα στον Μουστακόπουλο λόγω έντονων διαμαρτυρίων στον διαιτητή.

15:55

54': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Ο Αραβίδης μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά, κάνει διαγώνιο σουτ, με την μπάλα να περνάει δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Αναγνωστόπουλου.