0
16:42

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:40

Ο Λεβαδειακός άξιζε τη νίκη, αλλά χαράμισε αρκετές ευκαιρίες που του παρουσιάστηκαν, με αποτέλεσμα να «κολλήσει» στο 0-0.

16:38

90+5': Λήξη στην αναμέτρηση. Λεβαδειακός - Διαγόρας 0-0.

16:37

* Λήξη στο Ο.Φ. Ιεράπετρας - Δόξα Δράμας, τελικό σκορ 2-3.

16:35

90'+2: Ο Βήχος εκτελεί φάουλ, ο Συμελίδης πιάνει την κεφαλιά, όμως η μπάλα φεύγει άουτ.

16:33

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεων στο ματς...

16:31

88': Αδικείται από το 0-0 η ομάδα της Βοιωτίας, η οποία έχει χάσει αρκετές καλές ευκαιρίες στο δεύτερο ημίχρονο.

16:28

84': Αλλαγή για τον Διαγόρα. Εντός ο Δημήτρουλας, εκτός ο Αλάεθ.

16:27

83': Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Συμελίδης παίζει το 1-2 με τον Μπιανκόνι, βγαίνει σε τετ α τετ με τον Τσέλιο, αλλά στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

16:24

81': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Νίλι ο Μαρίνος.

16:22

79': Αλλαγή για τον Διαγόρα. Μέσα ο Σμυρλής, έξω ο Μπαστακός.

16:21

78': Ο Πολέτο με ωραία ατομική ενέργεια αποφεύγει τους Μασούρα και Αθανασίου, επιχειρεί το σουτ από τα όρια της περιοχής, το οποίο είναι αδύναμο, με αποτέλεσμα να μπλοκάρει ο Τσέλιος.

16:20

77': Κόρνερ για τον Διαγόρα από τα δεξιά, ο Ρουγκαλάς πιάνει την κεφαλιά, όμως οι αμυντικοί της ομάδας της Βοιωτίας διώχνουν την μπάλα.

16:17

74': Ο Ενομό εκτελεί κόρνερ από τα δεξιά, αλλά η μπάλα περνάει εκτός αγωνιστικού χώρου.

16:12

70': Διπλή αλλαγή για τον Διαγόρα. Οι Αυγενικού και Αθανασίου παίρνουν τις θέσεις των Λινάρδου και Ντορίβαλ.

16:10

68': Aλλαγή για τον Λεβαδειακό. Μέσα ο Μπιανκόνι, έξω ο Τζιώρας.

16:09

67': Ο Ντορίβαλ εκτελεί ένα φάουλ από περίπου 30-35 μέτρα, με την μπάλα να βρίσκει στο τείχος.

16:07

* 66' Ο.Φ. Ιεράπετρας - Δόξα Δράμας 2-3 με τον Γκίνη, ο οποίος «κρεμάει» σε τετ α τετ τον Ηλιάδη.

16:07

65': Νέα ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Ν' Νομό γυρίζει από τα δεξιά στον Νίλι, ο οποίος πλασάρει μέσα από την περιοχή, με την μπάλα να φεύγει ψηλά.

16:06

64': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Μεχία εκτελεί κόρνερ από τα αριστερά, ο Τζιώρας πιάνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, ωστόσο η μπάλα περνάει άουτ.

16:04

62': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Διαγόρα, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Λεβαδειακού.

16:01

58': Πατάει καλύτερα στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του Σωτήρη Αντωνίου.

15:54

51': Περνάει ανεκμετάλλευτο το κόρνερ των Βοιωτών.

15:53

50': Εκτελείται το φάουλ έξω δεξιά και πλάγια από την περιοχή, η μπάλα από τις κόντρες φτάνει στον Λιάγκα, ο οποίος σουτάρει πάνω στα σώματα για να φύγει η μπάλα κόρνερ.