Τέλος αγώνα. ΟΦΗ - Βόλος 1-1

16:46

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:44

89': Οφσάιντ και πάλι ο Καστάνιος.

16:42

87': Οφσάιντ ο Καστάνιος.

16:41

86': Κίτρινη στον Νέιρα.

16:39

84': Διπλή αλλαγή για τον Βόλο. Ο Σάντσες αντί του Τέκιο και ο Μπάλλας αντί του Μπαρτόλο.

16:35

80': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Κρητικός αντί του Μαρτίνεζ.

16:34

79': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Γρίβας αντί του Ουές και ο Σόουζα αντί του Στάρτζεον.

16:27

71': O Σολίς να σεντράρει, αλλά ο Στάρτζεον δεν προλαβαίνει να στείλει την μπάλα στα δίχτυα από κοντα.

16:25

70': O Σαρδινέρο παίρνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:25

69': O Καστάνιος πλασάρει, ο Μήτογλου τον προλαβαίνει και απομακρύνει την μπάλα.

16:22

67': Κίτρινη στον Τέκιο.

16:20

65': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Μαρτίνες εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:19

64': O Περέα κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, αποκρούει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Σωτηρίου.

16:14

59': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Περέα αντί του Νίνη.

16:09

54'; Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Σολίς αντί του Κοροβέση και ο Σελίμοβιτς αντί του Στάικου.

16:05

50': Μεγάλη επέμβαση Σωτηρίου, στην προβολή του Δουβίκα μέσα από την περιοχή, μετά από την σέντρα από τα αριστερά του Μπαρτόλο.

16:01

46': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Καστάνιος αντί του Βαφέα.

15:39

40': Κίτρινη στον Μεγιάδο.

15:37

37′: O Δουβίκας βγαίνει απέναντι από τον Σωτηρίου, σωτήρια επέμβαση από τον τερματούλακα του ΟΦΗ.

15:31

32': Μακρινό σουτ του Νίνη, o Σωτηρίου αποκρούει.

15:29

30': Ο Σαρδινέρο κάνει το σουτ υπό πίεση μέσα στην περιοχή, η μπάλα ψηλά άουτ.

15:18

Ο Σωτηρίου αποκρούει το σουτ του Νίνη και ο Μπαρτόλο σε δεύτερο χρόνο έδωσε στον Δουβίκα που σκοράρει με πολύ όμορφη κίνηση για το 1-1.

15:18

19': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΛΟ!

15:14

Ο ΟΦΗ πλέον θέλει άλλο ένα γκολ για να ισοφαρίσει το σκορ του πρώτου αγώνα.

15:11

Ο Γιαννούλης κάνει την σέντρα από τα αριστερά και ο Σαρδινέρο με κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι κάνει το 1-0.

15:11

12': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ!