Σεφτέ στις νίκες τα Χανιά στο φετινό πρωτάθλημα.

16:55

Τέλος αγώνα. Χανιά - Δόξα Δράμας 1-0

16:54

90+4': Κόρνερ για την Δόξα. Ο Βάντερσον εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:51

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:51

90': Οι γηπεδούχοι ζητούν πέναλτι, όμως ο διαιτητής σφυρίζει επιθετικό φάουλ. Συγκεκριμένα, ο Μπελώνης φαίνεται να σπρώχνει τον Διαμαντόπουλο, ωστόσο ο διαιτητής Ντάουλας δείχνει επιθετικό φάουλ, θεωρώντας ότι ο επιθετικός των Κρητικών, ακουμπάει την μπάλα με το χέρι στο πέσιμο του μέσα στη περιοχή.

16:49

88': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Παναγιωτούδης αντί του Μπαρμπίγια.

16:47

86': Αλλαγή για την Δόξα. Ο Κουκόλης αντί του Παπαργυρίου.

16:43

Οι φιλοξενούμενοι έχουν αποκτήσει κατοχή της μπάλας όμως δεν μπορούν να απειλήσουν την εστία του Κουτζαβασίλη.

16:32

71': Αλλαγή για την Δόξα. Ο Φυτόπουλος αντί του Μενσά.

16:30

70': Κόρνερ για τα Χανιά. Ο Μπραμπίγια εκτελεί, ο Ηλιάδης απομακρύνει με τις γροθιές.

16:28

67': Κίτρινη στον Νασιμέντο.

16:24

63': Ο Κάρλος κάνει μια ωραία προσπάθεια και σουτάρει, η μπάλα άουτ.

16:23

63': Οφσάιντ ο Διαμαντόπουλος.

16:22

62': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Βρεττός αντί του Μασένα.

16:14

54': Τριπλή αλλαγή για την Δόξα. Ο Σπυρόπουλος αντί του Μπολάκη,ο Βάντερσον αντί του Μαυριά και ο Σαμπανίδης αντί του Βουγιακλίγια,

16:14

53': Ο Κάρλος μπαίνει μέσα στην περιοχή, κάνει την παράλληλη πάσα στον Μασένα ο οποίος με κενή εστία στέλνει την μπάλα άουτ, βρισκόμενος υπό πίεση από τους αμυντικούς.

16:12

Κίτρινη στον προπονητή της Δόξας, Θανάση Κολιτσιδάκη, για διαμαρτυρία.

16:06

Έναρξη 2ου ημιχρόνου.

16:05

46': Διπλή αλλαγή για τα Χανιά. Ο Σωτηράκος αντί του Καμαρά και ο Αναστασόπουλος αντί του Ρέντζα.

15:50

Για ένα ακόμη ματς, οι «μαυραετοί» πηγαίνουν στα αποδυτήρια για το πρώτο ημίχρονο, με το εις βάρος τους σκορ 1-0.

15:49

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Χανιά - Δόξα Δράμας 1-0

15:48

45+3': Οφσάιντ ο Διαμαντόπουλος.

15:46

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

15:45

44': Κίτρινη στον Κάρλος.

15:43

43': Ο Χάμοντ κάνει το γύρισμα από τα δεξιά, ο Μενσά από καλή θέση, πλασάρει άσχημα και η μπάλα άουτ.

15:43

42′: Ένταση ανάμεσα σε Πλέγα και Μενσά με τον διαιτητή να τους χωρίζει.

15:39

Ο Μπραμπίγια εκτελεί το φάουλ από τα δεξιά και ο Διαμαντόπουλος πιάνει την κεφαλιά από την καρδιά της περιοχής και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0.

15:39

38': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΝΙΑ!

15:36

36': Κόρνερ για τα Χανιά. Ο Μπραμπίγια εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.