0
19:07

Από τον Κωνσταντίνο Τούμπανο, που ήταν στο «Γ. Καραϊσκάκης», καλή συνέχεια.

19:04

Οι «ερυθρόλευκοι» κέρδισαν εύκολα την ομάδα του Αγρινίου και με συνολικό σκορ 6-0 προκρίθηκαν στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδας.

19:04

90'+3: Λήξη στην αναμέτρηση. Ολυμπιακός - Παναιτωλικός 3-0.

19:03

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Αρσούρα για τράβηγμα στον Ραντζέλοβιτς.

19:01

90': Τρία λεπτά καθυστερήσεων στο ματς.

18:58

88': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Σκιαδάς στη θέση του Μαλή.

18:55

86': Ο Βαλμπουενά βγάζει για τον Ραντζέλοβιτς, εκείνος πατάει περιοχή και δοκιμάζει δεξί διαγώνιο σουτ, όμως η μπάλα περνάει άουτ και δίπλα από το δεξί δοκάρι του Μελίσσα.

18:53

84': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Στη θέση του Μασούρα ο νεαρός Τσέλιος.

18:52

Ο Ραντζέλοβιτς βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, ο Κάιπερς γυρίζει τη μπάλα από τα αριστερά της περιοχής και ο Αννδρούτσος με κεφαλιά διαμορφώνει το 3-0.

18:51

81': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

18:48

78': Υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ ο Αριγίμπι.

18:46

76': Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό. Οι Σκόνδρας και Αριγίμπι στις θέσεις των Γιάκολις και Μάζουρεκ.

18:41

72': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μπουχαλάκης περνάει στον αγωνιστικό χώρο αντί του Αβραάμ Παπαδόπουλου, που ήταν ήδη εκτός.

18:40

70': Αποχωρεί με ενοχλήσεις ο Αβραάμ Παπαδόπουλος, με δέκα παίκτες για λίγη ώρα ο Ολυμπιακός.

18:35

64': Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:34

64': Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό. Οι Τσιγγάρας και Αζάντι παίρνουν τις θέσεις των Ντουάρτε και Βέργου.

18:33

63': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Ντρέγκερ κάνει το σουτ από πλάγια δεξιά της περιοχής, η μπάλα βρίσκει στον Ντουάρτε, αλλά ο Μελίσσας έδιωξε σε κόρνερ.

18:31

61': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Έξω οι Χασάν και Μπα, μέσα οι Βαλμπουενά και Σεμέδο.

18:30

60': Ο Μάζουρεκ μπήκε στην περιοχή από τα αριστερά, έκανε το σουτ, αλλά ο Κρίστινσον μπλόκαρε τη μπάλα.

18:28

58': Πιέζει και για τρίτο γκολ ο Ολυμπιακός.

18:25

55': Σε θέση οφσάιντ ο Αρσούρα.

18:21

51': Κίτρινη κάρτα στον Μάζουρεκ για φάουλ στον Τιάγκο Σίλβα.

18:19

49': Νεύρα του Ντουάρτε για ένα φάουλ που δεν του δόθηκε.

18:15

Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Στη θέση του Εμβιλά ο Ανδρούτσος.

18:15

46': Έναρξη στο β' μέρος.