-
0
19:04

19:03

Ο ΠΑΟΚ εκμεταλλεύθηκε στο έπακρο τα πολλά λάθη των Αγρινιωτών στο δεύτερο μέρος κι έφτασε στο επιβλητικό 5-0. Με 39 βαθμούς πιάνει τον Άρη στην 3η θέση.

19:03

90'+3: Λήξη του αγώνα, 5-0.

19:01

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

Ο Ελ Καντουρί από αριστερά της περιοχής προσπαθεί να βρει τον Σβιντέρσκι, τελικά από κόντρα στον Μανθάτη στρώνεται στον Πολωνό η μπάλα, που πέφτοντας και από κοντά βρίσκει δίχτυα για το 5-0.

19:01

90': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:52

82': Κίτρινη στον Ντάλσιο για σκληρό μαρκάρισμα στον Ελ Καντουρί.

18:48

79': Κίτρινη στον Άντριαν Περέιρα για φάουλ στον Μάζουρεκ.

18:47

78': Νινούα αντί Μουργκ, Χάρης Τσιγγάρας αντί Σβαμπ, κλείνουν και οι αλλαγές του ΠΑΟΚ.

18:47

77': Ντάλσιο αντί Λιάβα, τελευταία αλλαγή για τον Παναιτωλικό και αναγκαστική, καθώς τραυματίστηκε ο Λιάβας που έπαιξε ελάχιστα.

18:44

75': Έχει αποκτήσει ήδη διαδικαστικό χαρακτήρα το παιχνίδι.

18:36

67': Άλλες δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό, Μανθάτης αντί Μπαρμπόσα και Βέργος αντί Ντίας.

18:35

66': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Λάμπρου αντί Τζόλη, Ουάρντα αντί Α. Ζίβκοβιτς.

18:35

65': Σουτ του Μάζουρεκ από θέση μέσα αριστερά, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:33

62': Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό, Μάζουρεκ αντί Αρσούρα και Λιάβας αντί Ταχάρ.

18:31

Νέο λάθος του Αρσούρα, ο Ελ Καντουρί μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και γυρίζει για τον Σβιντέρσκι, που κερδίζει και μια κόντρα από τον Ελίας Περέιρα, για να γράψει σε κενή εστία το 4-0.

18:31

61': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:27

Λάθος του Αρσούρα πλάγια δεξιά, ο Ροντρίγκο γυρίζει στον Τζόλη, που σουτάρει χωρίς χρονοτριβή εντός περιοχής, η μπάλα βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι και καταλήγει στα δίχτυα για το 3-0.

18:26

57': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:24

55': Κίτρινη στον Άγγελο Τσιγγάρα.

18:21

Ο Ροντρίγκο σεντράρει από δεξιά, ολομόναχος ο Σβαμπ στην καρδιά της άμυνας του Παναιτωλικού με δυνατή κεφαλιά βρίσκει δίχτυα για το 2-0.

18:21

51': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:15

46': Ελ Καντουρί αντί Ντάγκλας Αουγκούστο, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

18:15

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.