-
0
21:25

21:24

Χάνει την ευκαιρία ο Παναθηναϊκός να πιάσει την ΑΕΚ στην 3η θέση, παραμένει 5ος με 35 πόντους. Πολύ σημαντική ισοπαλία για τη Λαμία, στους 11 βαθμούς και στο +2 από την ουραγό ΑΕΛ.

21:24

90'+7: Λήξη του αγώνα, 0-0.

21:21

90'+4: Κίτρινη στον Ρόμανιτς για φάουλ στον Μολό.

21:18

90'+1: Ο Σένκεφελντ βρίσκει την μπάλα με το χέρι μετά από σέντρα του Καραμάνου από δεξιά της περιοχής, μπροστά στη φάση ο διαιτητής Τζήλος δείχνει συνέχεια, καμία αντίδραση και από το VAR.

21:17

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:14

87': Κερδίζει κόρνερ ο Μολό για τον Παναθηναϊκό, κακή η εκτέλεση του Χατζηγιοβάνη.

21:09

83': Κλείνει τις αλλαγές του ο Παναθηναϊκός, Αγιούμπ αντί Αλεξανδρόπουλου, Εμμανουηλίδης αντί Αϊτόρ.

21:07

80': Κίτρινη στον Μολό.

21:02

76': Διπλή μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟ, ο Επασί δείχνει τα αντανακλαστικά του σε κοντινό σουτ του Αϊτόρ, για να αποκρούσει εν συνεχεία και το σουτ του Μακέντα, διώχνοντας σε κόρνερ. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

21:01

73': Κίτρινη στον Καρλίτος για αγκωνιά στον Τζανετόπουλο.

20:58

71': Χαμηλή σέντρα του Χατζηγιοβάνη από δεξιά, κακό σουτ στην κίνηση του αφύλακτου Καρλίτος από το ύψος του πέναλτι, άουτ.

20:54

68': Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τη Λαμία στο ματς, ο Τιρόνε τραυματίστηκε και στη θέση του ο Παλαβαντισβίλι.

20:54

67': Μακέντα αντί Καμπετσή, τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

20:52

65': Εκτελείται πλασαριστά το κόρνερ, σουτ του Χατζηγιοβάνη από θέση έξω αριστερά, ο Επασί μπλοκάρει.

20:52

65': Εξαιρετική ατομική ενέργεια του Καρλίτος και σουτ από αριστερά της περιοχής, ωραία και η απόκρουση του Επασί σε κόρνερ.

20:47

60': Δύο αλλαγές και για τη Λαμία, Τιρόνε αντί Βασιλακάκη, Προβυδάκης αντί Ντέλετιτς.

20:46

59': Καρλίτος αντί Βιγιαφάνιες, Χατζηγιοβάνης αντί Ιωαννίδη, δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό

20:39

52': Από την εκτέλεση του κόρνερ ο Αντέτζο πιάνει την κεφαλιά, τελικά είναι σε θέση οφσάιντ ο Βασιλακάκης.

20:38

51': Απαντά στις ευκαιρίες η Λαμία, ο Ρόμανιτς από αριστερά της περιοχής βρίσκει τον Ντέλετιτς που πλασάρει από κοντά στην κίνηση, κόντρα στον Χατζηθεοδωρίδη και κόρνερ.

20:33

46': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟ. Ο Μολό σεντράρει από δεξιά, κεφαλιά-πάσα του Ιωαννίδη στον Βιγιαφάνιες, γυρίζει ο Αργεντινός στον Ιωαννίδη που πλασάρει, σωτήρια βάζει την κόντρα ο Βλάχος.

20:32

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.