1
19:10

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

19:09

Σπουδαία νίκη για τον Αστέρα, που έκανε εκπληκτικό δεύτερο ημίχρονο και κατάφερε να ανατρέψει το εις βάρος του σκορ.

19:08

90'+6: Λήξη στο ματς, Αστέρας Τρίπολης - Άρης 2-1.

19:06

90'+3: Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Μέσα ο Τιλίκα, έξω ο Κρέσπι.

19:05

90'+2: Εκτελείται το κόρνερ από τα αριστερά, βγαίνει και μπλοκάρει ο Τσίφτσης.

19:03

90'+1: Ο Σίλβα κάνει σέντρα - σουτ, ο Τσιφτσής όμως πιάνει τη μπάλα εκτός γραμμής, με τον Άρη να κερδίζει κόρνερ.

19:01

90': Κίτρινη κάρτα στον Μπελόκ.

18:58

86': Ο Αστέρας μετά το 60' έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων στο γήπεδο, ενώ δεν έχει αφήσει καθόλου τον Άρη να απειλήσει.

18:54

82': Διπλή αλλαγή για τον Άρη. Οι Μήτρογλου και Κάτσε στο ματς αντί των Μάνου και Τζέγκο.

18:53

81': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Φερνάντεθ παραχωρεί τη θέση του στον Μπελόκ.

18:48

76': Ζητούν πέναλτι οι «κίτρινοι» σε μαρκάρισμα του Καστάνο στον Μάνο.

18:46

74': Διπλή Αλλαγή για τον Άρη. Στις θέσεις των Ιωάννου και Σάσα, περνούν οι Σούντγκρεν και Σίλβα.

18:44

Ο Κώτσιρας πασάρει στον Κρέσπι, εκείνος γυρίζει στον Ριέρα, ο οποίος κάνει το 2-1 με πλασέ μέσα από τη μικρή περιοχή.

18:43

70': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

18:41

68': Βλέπει κίτρινη κάρτα και ο Τζέγκο.

18:38

Ο Φερνάντεθ εκτελεί ένα φάουλ από τα δεξιά της περιοχής και ο Κρέσπι με προβολή από την μικρή περιοχή έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα του Σιαμπάνη για το 1-1.

18:37

66': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

18:36

65': Κίτρινη κάρτα στον Μπεναλουάν από τον Φωτιά.

18:35

64': Αλλαγή για τον Άρη. Στη θέση του Μπερτόγλιο ο Ματίγια.

18:31

58': Τρεις αλλαγές για τον Αστέρα. Στις θέσεις των Καπίγια, Σίτο και Τζίμα, πέρασαν οι Ιγκλέσιας, Αλί Μπαμπά και Ριέρα.

18:27

55': Έχει ισορροπήσει το ματς ο Αστέρας σε σχέση με την εικόνα που είχε στα πρώτα 45 λεπτά.

18:24

52': Ευκαιρία για τον Άρη. Ο Ιωάννου βγάζει τη σέντρα από τα αριστερά, ο Ματέο Γκαρσία πιάνει την κεφαλιά στην καρδιά της άμυνας, με τη μπάλα να φεύγει λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Τσιφτσή.

18:17

46': Χωρίς αλλαγές η έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.