0
-
0
16:54

H ΑΕΛ παραμένει στην τελευταία θέση της βαθμολογίας. Ο Βόλος από την μεριά του, βρίσκεται στο -6 από την εξάδα.

16:52

Τέλος αγώνα. ΑΕΛ - Βόλος 0-0

16:49

90+2': Ο Δουβίκας πλασάρει μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει ο Μπάγιτς.

16:47

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:45

88': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Τρούγιτς αντί του Ακούνια.

16:43

86': Κίτρινη στον Κολομπίνο.

16:42

85': Ο Δουβίκας βγαίνει απέναντι στον Μπάγιτς, πλασάρε, αλλά ο γκολκίπερ της ΑΕΛ απομακρύνει με το πόδι.

16:37

79': Οφσάιντ ο Μπαρτόλο.

16:36

78': Κίτρινη στον Φεράρι.

16:33

Έντονες διαμαρτυρίες του Αλέξη Κούγια στον διαιτητή Διαμαντόπουλο. Αποβάλλεται ο ιδιοκτήτης της ΑΕΛ.

16:32

75': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Ο Μπεν-Χατίρα εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:30

73: Κίτρινη στον Μπεν-Χατίρα.

16:29

72': Οφσάιντ ο Ακούνια.

16:26

69': Νέο κόρνερ για τον Βόλο. Ο Περέα εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

16:26

68': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Μπαρτόλο, η μπάλα απομακρύνεται σε νέο κόρνερ.

16:25

H ΑΕΛ έχει μπει πιο ορεξάτη στο δεύτερο μέρος και μετράει ήδη 5 τελικές.

16:20

63': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Μουκάντζο αντί του Ντουρμισάι, ο οποίος ντεμπουτάρει απόψε.

16:17

60': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ακούνια, αποκρούει εντυπωσιακά, παρότι η μπάλα σκάει μπροστά του ο Κλέιμαν.

16:15

58': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Περέα αντί του Ρενάτο.

16:12

54': Κίτρινη στον Ζίσιτς.

16:09

52': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Ο Μπεν-Χατίρα εκτελεί, ο Ζίσιτς παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Κλέιμαν.

16:06

49': Κίτρινη στον Χουσίνο.

16:05

48': Ο Μπεν-Χατίρα κάνει το σουτ στην κίνηση, η μπάλα άουτ.

16:03

46': Οφσάιντ ο Ρενάτο.

16:03

Έναρξη του 2ου ημιχρόνου.

16:02

46': Τριπλή αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Χουσίνο αντί του Τσότσιτς, ο Καρανίκας αντί του Μιχαήλ και ο Μπεν-Χατίρα αντί του Πινακά.