Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

19:07

Τέλος αγώνα. Παναιτωλικός - Ατρόμητος 1-1

19:06

90+4': Οφσάιντ ο Ντίας.

19:06

90+3': Ο Γκαλβάο βγαίνει στην κόντρα, αλλά το σουτ που επιχειρεί περνάει ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

19:05

90+3': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Ο Μπαρμπόσα εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:03

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:02

90': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες αντί του Γκάλο.

19:01

89': Διπλή λλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Λιάβας αντί του Τζανακάκη και ο Ντάλσιο αντί του Περέιρα.

18:59

87': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Γκάλο εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

18:58

86': Σουτ του Μεντόσα έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

18:54

Ο Μπαρμπόσα εκτελεί εύστοχα το πέναλτι με ένα ψηλοκρεμαστό πλασέ και κάνει το 1-1.

18:54

82': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΌ! 1-1

18:53

81': Κίτρινη στον Γκαλβάο.

18:53

81': Δίνει πέναλτι ο ρέφερι από την Ημαθία. Ο Γκαλβάο πατάει τον Αριγίμπι μέσα στην περιοχή.

18:53

O διαιτητής Καραντώνης πάει να το δει.

18:51

Διαμαρτυρίες για ένα τράβηγμα στον Αριγίμπι . Η φάση ελέγχεται από το VAR.

18:49

76': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Γκαλβάο αντί του Τομάσεβιτς και ο Νάτσος αντί του Χαρίση.

18:48

76': Κίτρινη στον Αρσούρα.

18:45

73': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Μεντόσα αντί του Κωνσταντόπουλου.

18:45

73': Σουτ του Αρσούρα έξω από την περιοχή, η μπάλα περνάει άουτ.

18:42

68': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Ατρόμητο, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:37

65': Κόκκινη κάρτα στον Μουνίθ, που βλέπει τη δεύτερη και αποβάλλεται για μαρκάρισμα πάνω στον Αρσούρα. Μένει με δέκα παίκτες ο Ατρόμητος.

18:36

64': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο. Έξω οι Αγκάγιεβ και Μάτιτς, μέσα οι Ραμπέγιο και Εντομνβόγι.

18:35

62': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μάζουρεκ παραχωρεί τη θέση του στον Αζάντι.

18:32

60': Ο Μπαρμπόσα βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, ο Αριγίμπι ψάχνει με κεφαλιά τον Μάζουρεκ, όμως ο Μανδάς μπλοκάρει.

18:30

58': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Μπαρμπόσα βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, ο Ντίας πιάνει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει εκατοστά πάνω από την εστία της ομάδας του Περιστερίου.

18:30

57': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Παναιτωλικό, ο Γούτας διώχνει προς τα πίσω και ο Μανδάς μπλοκάρει.

18:26

Ο Μουνίθ με εκπληκτικό σουτ έξω από την περιοχή στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα του ανήμπορου να αντιδράσει Κνετ.

18:25

54': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

18:22

50': Κίτρινη κάρτα στον Μουνίθ για διαμαρτυρία στον διαιτητή Καραντώνη.

18:17

46': Έναρξη στο δεύτερο ημίχρονο.

18:11

Ισορροπημένο το πρώτο ημίχρονο μεταξύ των δύο ομάδων.

18:04

45'+1: Λήξη στο α' μέρος, Παναιτωλικός - Ατρόμητος 0-0.

18:03

45'+1: Ο Αγκάγιεβ δοκιμάζει σέντρα - σουτ από τα δεξιά, αλλά η μπάλα περνάει από όλους και φεύγει πλάγιο.

18:02

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

18:02

44': Εκτελείται το κόρνερ από τα αριστερά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:01

43': Ο Αριγιμπί εκτελεί απευθείας το φάουλ, η μπάλα κάπου βρίσκει και φεύγει λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Μανδά, ο οποίος βλέπει τη μπάλα να φεύγει σε κόρνερ.

17:57

42': Φάουλ για τον Παναιτωλικό σε πολύ καλή θέση μετά από ανατροπή του Γούτα στον Ντίας στα όρια της περιοχής. Αντικρύζει την κίτρινη κάρτα ο στόπερ του Ατρομήτου έπειτα από χρήση του VAR για κόκκινη.

17:52

36': O Στρούγγης επιχειρεί να διώξει μέσα από τη μιρή περιοχή , η μπάλα παίρνει ύψος και φάλτσα, εκείνη περνάει πάνω από τον Μανδά που βγαίνει να μπλοκάρει, αλλά ο Γούτας είναι πίσω και διώχνει μακριά.

17:51

35': Ο Αριγίμπι βγάζει μία σέντρα από τα αριστερά, ο Μπαρμπόσα πιάνει την κεφαλιά, όμως η μπάλα φεύγει πλάγια και δεξιά, με τον Μανδά να μπλοκάρει.

17:47

29': Από το ριπλέι φαίνεται ότι η φάση είναι οριακή και πως μάλλον ο Αμερικανός μεσοεπιθετικός του Παναιτωλικού καλύπτεται.

17:46

29': Ο Αριγίμπι βγαίνει σε τετ α τετ με τον Μανδά, πέφτει στο έδαφος, αλλά ο βοηθός υποδεικνύει οφσάιντ εν μέσω διαμαρτυριών των γηπεδούχων για πέναλτι.

17:43

27': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα αριστερά, εκτελείται από τον Μπαρμπόσα, η μπάλα φτάνει στον Τσόταλιτς, αυτός σουτάρει, όμως ο Μανδάς μπλοκάρει.

17:42

26': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Χαρίσης βγάζει τη σέντρα, η μπάλα φτάνει στον Γκάλο, εκείνος σουτάρει στη κίνηση μέσα από την περιοχή, η μπάλα βρίσκει στον Αρσούρα, αλλά καταλήγει στα χέρια του Κνετ.

17:41

25': Ψηλά το σημαιάκι για οφσάιντ στον Αργίμπι.

17:37

22': Ο Μουνίθ βγάζει μία σέντρα έξω δεξιά από την περιοχή, ο Μάτιτς κάνει την προβολή, ωστόσο ο Κνετ μπλοκάρει εύκολα τη μπάλα που πήρε ύψος.

17:34

19': Ο Μουνίθ γεμίζει προς την περιοχή με ένα φάουλ από μακρινή απόσταση, όμως ο Κνετ βγαίνει και μπλοκάρει τη μπάλα.

17:31

16': O Γκάλο βρίσκει λίγο χώρο έξω από την περιοχή του Παναιτωλικού, δοκιμάζει το σουτ, αλλά η μπάλα περνάει άουτ.

17:29

13': Ο Μάζουρεκ συγκρούεται με τον Στρούγγη και το ματς διακόπτεται προσωρινά ώστε να λάβει τις πρώτες βοήθειες.

17:27

11': Σε αντικανονική θέση ο Αριγίμπι, οφσάιντ.

17:25

10': Εκτελεί ο Μπαρμπόσα από τα αριστερά, ο Γκάλο διώχνει, ο Μάζουρεκ γίνεται κάτοχος της μπάλας και σουτάρει πάνω στον Μανδά.

17:25

10': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, το οποίο παραχωρεί ο Κιβρακίδης.

17:23

8': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Τομάσεβιτς βγάζει τη σέντρα από τα αριστερά, ο Μάτιτς πιάνει την κεφαλιά στην καρδιά της περιοχής, αλλά η μπάλα περνάει λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Κνετ.

17:22

6': Μικρή διακοπή στο ματς λόγω τραυματισμού του Μουνίθ.

17:19

3': Σε θέση οφσάιντ ο Αριγίμπι.

17:16

1': Έναρξη της αναμέτρησης...