21:23

21:22

Στο +15 από τον ΠΑΟΚ οι Πειραιώτες με 51 βαθμούς, είναι αποφασισμένοι να τελειώσουν την υπόθεση-τίτλος πριν τα πλέι οφ.

21:20

Ανώτερος ως ομάδα ο Ολυμπιακός, ίσως βαρύ για τον ΠΑΟΚ το τελικό αποτέλεσμα, αλλά οι πρωταθλητές είναι ένα επίπεδο πιο πάνω στη διαχείριση τέτοιων αγώνων.

21:20

90'+3: Λήξη του αγώνα, 3-0.

21:17

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:17

90': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Mασούρας αντί Ελ Αραμπί, Χασάν αντί Μπρούμα.

21:16

Ο Ελ Αραμπί την ασίστ στον Βρουσάι, που σουτάρει από αριστερά της περιοχής, στο αριστερό δοκάρι η μπάλα και στην επαναφορά ο Βρουσάι και πάλι με σουτ γράφει το 3-0.

21:15

89': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:15

88': Λάμπρου αντί Τζόλη, τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:14

88': Πέπε αντί Καμαρά, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:14

87': Σουτ του Μπρούμα εκτός περιοχής, κόντρα, κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

21:13

86': Πέφτει ο Τζόλης στην περιοχή, δεν υπάρχει κάτι, μόνος του έπεσε.

21:05

78': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Moυργκ αντί Α. Ζίβκοβιτς, Σβαμπ αντί Ντάγκλας Αουγκούστο.

21:04

Ο Βρουσάι κλέβει την μπάλα στον χώρο του κέντρου, αυτή φτάνει στον Ελ Αραμπί, ο οποίος την κατάλληλη στιγμή πασάρει στον Καμαρά, που κάνει το σουτ από θέση μέσα αριστερά, ο Ζίβκοβιτς δεν μπορεί να αντιδράσει και αφού υπάρχει και μια μικρή κόντρα στον Ίνγκασον, 2-0.

21:03

77': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:59

73': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Βρουσάι αντί Φορτούνη.

20:58

71': Σβιντέρσκι αντί Κρμέντσικ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:57

71': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Φορτούνης την πάσα στον Καμαρά, που σουτάρει από δεξιά της περιοχής, ο Ζίβκοβιτς βρίσκει την μπάλα και αυτή σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

20:55

69': Δυνατό σουτ του Ελ Καντουρί εκτός περιοχής, αποκρούει ο Σα.

20:52

66': Ο Βιεϊρίνια τη σέντρα από δεξιά, κοντινή κεφαλιά του Ουάρντα, ο Σα σε άλλη μία σημαντική επέμβαση.

20:45

59': Εκτελεί ο Α. Ζίβκοβιτς, σουτ του Τζόλη, σταματά η φάση για οφσάιντ του Βαρέλα.

20:45

58': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα πόδια του Σεμέδο.

20:39

53': Ο Τζόλης βρίσκει δίχτυα, είναι σε θέση οφσάιντ, δεν υπάρχει γκολ.

20:37

Ο Μπουχαλάκης ωραία μπαλιά στον Ελ Αραμπί, που σουτάρει διαγώνια από θέση μέσα δεξιά, στη δεξιά γωνία του Ζίβκοβιτς η μπάλα, 1-0.

20:37

50': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:32

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.