-
1
17:29

17:28

Ο Λεβαδειακός έχει παρέα τα Τρίκαλα στην κορυφή με 8 βαθμούς, 5η με 5 πόντους και ματς λιγότερο η Ξάνθη.

17:27

Ανέβασε απόδοση η Ξάνθη στο β' ημίχρονο και ισοφάρισε, Χ που κρίνεται δίκαιο εντέλει.

17:27

90'+5: Λήξη αγώνα, 1-1.

17:26

90'+5: Ο Καπνίδης βλέπει εκτός εστίας τον Γκέκα, σουτ από πολύ μακριά, ελάχιστα άουτ η μπάλα και χάνει την ευκαιρία η Ξάνθη να «κλέψει» τη νίκη στο φινάλε.

17:24

90'+4: Καπνίδης αντί Έμπερτ, τέταρτη αλλαγή για την Ξάνθη.

17:21

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:21

90': Ο Βήχος εκτελεί φάουλ με γέμισμα, κεφαλιά του Πολέτο, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Μπέντο.

17:19

89': Μαρίνος αντί Συμελίδη, τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

17:18

87': Ο Γαϊτανίδης σουτάρει από δεξιά της περιοχής, κόντρα και κόρνερ για τους Βοιωτούς, περνά κι αυτό χωρίς κάτι σημαντικό.

17:16

86': Τάσος Παπάζογλου αντί Θυμιάνη, τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη.

17:15

85': Από μία κίτρινη σε Νίλι και Βόλτερς.

17:14

84': Μακρινό σουτ του Νίκα, κόντρα και κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

17:06

76': Βόλτερς αντί Σιατραβάνη, δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη.

17:05

75': Μακρινό σουτ του Τάτου, μπλοκάρει ο Γκέκας.

17:05

75': Γαϊτανίδης αντί Τζιώρα, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

17:03

72': Κίτρινη στον Θυμιάνη για φάουλ στον Πολέτο.

17:02

72': Σέντρα του Πολέτο από δεξιά, ωραίο σουτ του Βήχου στην κίνηση, άουτ.

17:01

69': Σουτ του Σιατραβάνη από δεξιά, πολύ άστοχο.

16:57

67': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Πολέτο αντί Ενομό.

16:52

62': Κίτρινη στον Ενομό για κράτημα στον Τάτο.

16:51

61': Ο Νίλι πέφτει στην περιοχή σε διεκδίκηση με τον Κέβιν, δεν υπάρχει πέναλτι, υπάρχει κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο για τον Λεβαδειακό.

16:50

60': Εκτελεί απευθείας το φάουλ ο Έμπερτ από μακρινή απόσταση, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:49

59': Κίτρινη στον Νίκα για φάουλ στον Τάτο.

16:46

56': Κίτρινη στον Μεχία για φάουλ στον Θυμιάνη.

16:45

Ο Έμπερτ εκτελεί κόρνερ από αριστερά, κακή έξοδος του Γκέκα, ο Θυμιάνης κάνει την προβολή, δεν μπορεί να διώξει πάνω στη γραμμή ο Ενομό, 1-1.

16:45

55': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!