0
16:57

Πολύτιμος βαθμός για τη Βέροια στην προσπάθεια για παραμονή, που με εξαιρετική αμυντική λειτουργία κράτησε στο μηδέν τον Παναιτωλικό

16:56

90'+5: Λήξη της αναμέτρησης

16:56

90'+4: Τακουνάκι του Καμαρά μετά το γύρισμα του Ανέν, ελάχιστα άουτ πέρασε η μπάλα

16:54

90'+2: Εξαιρετική σέντρα του Ανέν, δεν μπόρεσε να κάνει την προβολή ο Μπούντιμιρ

16:52

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

16:51

90': Μάνος αντί Γκονσάλβες, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές της Βέροιας

16:49

88': Κομόλοφ αντί Μπαργκάν για τη δεύτερη αλλαγή της Βέροιας

16:46

84': Κακή κεφαλιά του Μπούντιμιρ μετά τη σέντρα του Γκάλο, καμία ανησυχία για τον Καντιμοίρη

16:44

82': Σουτ του Πόι μέσα από τη μεγάλη περιοχή, από κόντρα στον Βέρτζο το κέρδος για τον Παναιτωλικό ήταν ένα κόρνερ που πέρασε ανεκμετάλλευτο

16:36

75': Σουτ του Ανέν μετά από κόρνερ του Μαρτίνεζ, ήλεγχε τη φάση ο Καντιμοίρης

16:33

72': Κακό το παιχνίδι στο δεύτερο μέρος, με τη Βέροια να ελέγχει, πάντως, το ρυθμό και να προσπαθεί να "χτυπήσει" με αξιώσεις στις αντεπιθέσεις

16:29

68': Σφακιανάκης αντί Τζούνιορ, τέλος οι αλλαγές για τον Παναιτωλικό

16:26

65': Μπούντιμιρ αντί Μπόγιοβιτς, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό

16:24

62': Πολύ καλό σουτ από τον Μπεν, έφυγε λίγο άουτ η μπάλα σε μια καλή ευκαιρία για τη Βέροια

16:21

59': Παυλίδης αντί Τραπ, πρώτη αλλαγή για τη Βέροια, τραυματίστηκε ο Τσέχος μέσος

16:18

57': Ο Πόι στη θέση του Μπακάκη, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Επιστροφή στη δράση μετά από πολλούς μήνες για τον Αργεντινό παίκτη

16:17

56': Ο Ζεζίνιο εκτέλεσε φάουλ ελάχιστα έξω από τη μεγάλη περιοχή, ο Ράφαελ μπλόκαρε εύκολα

16:17

55': Κίτρινη κάρτα στον Κούσα

16:14

53': Επικίνδυνη σέντρα του Μαρτίνεζ, ο Μπόγιοβιτς δεν μπόρεσε να μπει στην πορεία της μπάλας και ο Βέρτζος απομάκρυνε με κεφαλιά

16:12

51': Έχει μπει καλύτερα η Βέροια στην επανάληψη

16:07

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

15:48

Χωρίς σκορ το ημίχρονο (0-0), με τον Παναιτωλικό να έχει τον έλεγχο στο πρώτο μισό και τη Βέροια να παίρνει τη σκυτάλη στην υπεροχή εν συνεχεία, χωρίς πάντως να δημιουργηθούν πολλές καλές ευκαιρίες από αμφότερες τις ομάδες

15:48

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

15:41

40': Ατομική προσπάθεια από τον Μπόγιοβιτς, όμως δεν ήταν καλό το σουτ που έκανε και η μπάλα έφυγε άουτ

15:36

34': Σέντρα-σουτ από πλάγια θέση του Καμαρά, έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ ο Καντιμοίρης

15:34

32': Κίτρινη κάρτα στον Καμαρά για δυνατό φάουλ στον Γεωργιάδη

15:29

28': Σουτ από τον Γκάλο, μπλόκαρε εύκολα ο Καντιμοίρης

15:27

25': Κεφαλιά του Βεργώνη μετά από κόρνερ του Μπεν, έφυγε ελάχιστα άουτ η μπάλα, πολύ καλή ευκαιρία για τη Βέροια

15:20

19': Στέκεται αρκετά καλά η Βέροια μέχρι στιγμής στο παιχνίδι

15:17

16': Σουτ του Γκονσάλβες, καμία ανησυχία για τον Ράφαελ

15:12

11': Έχει τον έλεγχο του αγώνα ο Παναιτωλικός, που προσπαθεί να βρει διαδρόμους προς την εστία του Καντιμοίρη

15:07

6': Σουτ του Ζεζίνιο λίγο έξω από την περιοχή, ήταν όμως αρκετά άστοχο

15:02

1': Έναρξη του αγώνα

Ράφαελ, Κούσας, Γοδόι, Ανέν, Μπακάκης, Γκάλο, Μπικέι, Τζούνιορ, Μαρτίνεζ, Μπόγιοβιτς, Καμαρά
Αναπ: Στεφανάκος, Κουτρομάνος, Καλί, Πόι, Σφακιανάκης, Μπούντιμιρ, Παπουτσογιαννόπουλος