0
-
0
19:06

Καλύτερος ο Παναιτωλικός στο β' ημίχρονο, εντέλει δίκαιη μοιρασιά με βάση και τον... καταιγισμό δοκαριών των δύο ομάδων.

19:05

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

19:04

90'+3: Ο Αζάντι αφύλακτος στην περιοχή πιάνει κεφαλιά μετά από φάουλ που εκτελείται με γέμισμα, άουτ η μπάλα. Ευκαιρία στο φινάλε χάνει ο Παναιτωλικός.

19:02

90'+1: Ωραία ατομική ενέργεια του Ρόμανιτς, σουτ από θέση μέσα αριστερά, κόντρα και κόρνερ για τη Λαμία. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

19:02

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:58

87': Ο Γιάκολις εκτελεί φάουλ από δεξιά, γυριστή κεφαλιά του Κωνσταντόπουλου, άουτ.

18:55

84': Ντάλσιο αντί Περέιρα, Γιάκολις αντί Ταχάρ, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναιτωλικού.

18:50

79': Δύο αλλαγές για τη Λαμία, Προβυδάκης αντί Αραμπούλι, Πίτι αντί Τιρόνε.

18:48

77': Αριγίμπι αντί Μάζουρεκ, τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

18:45

74': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! Ο Μπαρμπόσα εκτελεί κόρνερ από δεξιά, κεφαλιά του Αζάντι και στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα. Κοινώς, στα δοκάρια προηγείται 3-2 ο Παναιτωλικός...

18:40

69': Αζάντι αντί Βέργου, Αρσούρα αντί Τσιγγάρα, διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

18:39

68': Μπιάρνασον αντί Τζανδάρη, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

18:36

65': Εκτελεί απευθείας ο Μπαρμπόσα, δεν ανησυχεί ο Επασί.

18:35

64': Κίτρινη βλέπει ο Τζανδάρης για φάουλ στον Ντίας.

18:27

55': Κίτρινη στον Σκόνδρα για φάουλ στον Βέργο.

18:26

54': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! Δυνατό σουτ του Μάζουρεκ από μακριά, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα και άουτ.

18:25

53': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΛΑΜΙΑ! Ο Τζανετόπουλος πλασάρει από κοντά, στο αριστερό δοκάρι η μπάλα.

18:22

50': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μάζουρεκ από αριστερά, μπλοκάρει ο Επασί χωρίς πρόβλημα.

18:17

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.