1
16:48

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:45

Τα Τρίκαλα πολιορκήθηκαν και λύγισαν στο φινάλε από την εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Κάστρο.

16:42

Ο Ιωνικός κατάφερε να ισοφαρίσει στο φινάλε και να σώσει την παρτίδα.

16:39

90'+4: Λήξη στην αναμέτρηση. Ιωνικός - Τρίκαλα 1-1.

16:38

90'+4: Ο Ριζογιάννης βγαίνει στην κόντρα, ζυγίζει και κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, αλλά η μπάλα περνάει λίγο πάνω από τα δοκάρια του Αναγνωστόπουλου.

16:37

90'+3: Ο Ομάρ κάνει το γύρισμα από τα αριστερά, ο Γκαράς χάνει τη μπάλα από τα χέρια του, αλλά προλαβαίνει να μπλοκάρει προ του Κουϊρουκίδη, ο οποίος ήταν έτοιμος να σκοράρει.

16:35

90': Tέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:35

Ο Κάστρο στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα, με τη μπάλα να πηγαίνει στα αριστερά της εστίας και τον Γκαρά από την άλλη μεριά.

16:35

90': ΓΚΟΛ για τον Ιωνικό!

16:33

89': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ιωνικό! Ο Πλατέλλας ανατρέπεται μέσα και δεξιά στην περιοχή, με τον διαιτητή να καταλογίζει παράβαση.

16:30

87': Σουτ του Μπρίτο έξω από την περιοχή, αλλά η μπάλα περνάει πάνω από τα δοκάρια.

16:29

86': Δύο αλλαγές για τα Τρίκαλα. Αλμπάνης και Ζώγκος αντί των Σταματή και Σκόνδρα.

16:28

84': Συνεχίζεται η πολιορκία του Ιωνικού στην περιοχή των Τρικάλων, με τα σουτ των Μπρίτο και Κουϊρουκίδη να βρίσκουν στα σώματα των αμυντικών του ΑΟΤ.

16:25

81': Εκτελεί φάουλ ο Πλατέλλας έξω δεξιά από την περιοχή, βγαίνω δεν βγαίνω από τον Γκαρά, ο οποίος κερδίζει φάουλ τελικά από τον Κάστρο.

16:21

79': Αναγκαστική αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Γιακουμής παραχωρεί τη θέση του στον Γκαρά

16:20

78': Ο Πλατέλλας βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά για τον Κουϊρουκίδη, εκείνος πιάνει την κεφαλιά στο ύψος του πέναλτι, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.

16:19

76': Πιέζει για την ισοφάριση ο Ιωνικός, που έχει ανέβει ψηλά.

16:14

71': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Μέσα ο Κεχαγίας, έξω ο Πέλκας.

16:13

70': Ο Σταματής πιάνει γυριστή κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ, αλλά ο Αγαγνωστόπουλος μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

16:12

69': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Στη θέση του Κόρμπου ο Κουϊρουκίδης.

16:07

64': Δίνει συνέχεια στο ματς ο διαιτητής Ανδριανός (Αχαΐας).

16:06

63': Μικρή διακοπή στο ματς, ο Ευθυμίου βρίσκεται στο έδαφος.

16:04

60': Δύο αλλαγές για τον Ιωνικό. Οι Μπρίτο και Ματσούκας στις θέσεις των Ρόλε και Μάναλη.

16:02

59': Ευκαιρία για τον Ιωνικό. Ο Πλατέλλας εκτελεί ένα φάουλ, ο Κάστρο πιάνει την κεφαλιά, αλλά ο Γιακουμής αποκρούει.

16:01

57': Ευκαιρία για τα Τρίκαλα. Ο Σκόνδρας σουτάρει έξω από την περιοχή, όμως η μπάλα περνάει λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Αναγνωστόπουλου.

15:58

Σκόνδρας ο σκόρερ... Ο Σταματής περνάει για τον Σκόνδρα στα αριστερά και εκείνος με ωραίο φαλτσαριστό σουτ στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα του Αναγνωστόπουλου για το 0-1.

15:58

55': ΓΚΟΛ για τα Τρίκαλα!

15:56

52': Φάουλ έξω αριστερά από την περιοχή για τα Τρίκαλα που κάνει ο Ομάρ. Διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Κόρμπος την εκτέλεση του Νιάρου.

15:52

49': Κόρνερ για τα Τρίκαλα από τα δεξιά με τον Νιάρο, διώχνει ο Ρόλε.

15:49

46': Έναρξη στο β' μέρος.

15:48

46': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Ευθυμίου στη θέση του Νατέρ.