Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στο Περιστέρι καλή συνέχεια. Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr.

Σπουδαίο διπλό για τον Ολυμπιακό και δύσκολο... Πολλές διαμαρτυρίες από τον Ατρόμητο.

16:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ατρόμητος - Ολυμπιακός 0-1.

16:53

90'+5: Φάουλ για τον Ολυμπιακό, σε καλή θέση, λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά. Απευθείας ο Φορτούνης, λίγο έξω από την εστία, άουτ.

16:49

90'+1: Κίτρινη στον Ρέαμπτσιουκ.

16:48

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:46

89': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Χολεμπας αντί Καμαρά και Πέπε αντί αντί Ελ Αραμπί.

16:45

Επιθετικό φάουλ από τον Νταβιώτη, δεν υπάρχει κάτι, σωστά φωνάζουν οι γηπεδούχοι.

16:43

86': Οφσάιντ ο Μανούσος...

16:36

79': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ραντζέλοβιτς αντί του Μπρούμα.

16:35

78': Πέμπτη και τελευταία αλλαγή από τον Κάναντι για τον Ολυμπιακό. Αγκάγιεφ στη θέση του Μάτιτς.

16:33

75': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα αριστερά με τον Φορτούνη, πλασαριστά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:32

74': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Καμαρά άνοιξε σε Φορτούνη, ωραίο σουτ απέξω σε κόρνερ σωτήρια με εκτίναξη ο Μανδάς.

16:30

72': Συρτό σουτ Εμβιλά από το ύψος της περιοχής και δεξιά, άουτ.

16:29

72': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Νταβιώτης αντί του Νάτσου.

16:27

70': Φάουλ για τον Ολυμπιακό από τα αριστερά, καλοτραβηγμένο με φάλτσα από τον Φορτούνη, άουτ, δεν βρήκε κανείς "ερυθρόλευκος" την μπάλα, παρά την κίνηση που έγινε για κεφαλιά η προβολή.

16:26

69': Κίτρινη στον Ούμπιντες.

16:25

Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Σέντρα Ρέαμπτσιουκ από τα αριστερά, μονοκόμματο σουτ Μπρούμα, μισό μέτρο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:21

64': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Φορτούνης αντί Βαλμπουενά και Σισέ αντί Μπα.

16:18

62': Τρεις αλλαγές μαζί για τον Ατρόμητο. Μουνίθ αντί Ραμπέγιο, Ούμπιντες αντί Σάλομον και Μανούσος αντί Χριστοδολόπουλου.

16:17

60': Κίτρινη στον Μπα (χτύπημα σε Μάτιτς - εκτός φάσεις). Ρίσκαρε και με κόκκινη εδώ ο αμυντικός του Ολυμπιακού. Πουθενά το VAR...

16:13

56': Κίτρινη στον Σεμέδο (για μαρκάρισμα στον Μάτιτς).

16:12

55': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Βαλμπουενά από τα αριστερά βγάζει για τον Εμβιλά, καθυστερεί μέσα στην περιοχή, ελευθερώνεται, σουτάρει ο Μανδάς διώχνει σωτήρια.

16:03

46': Έναρξη β' ημίχρονο...