21:21

21:20

Κυνικός και αποτελεσματικός ο Παναθηναϊκός, τέταρτο σερί τρίποντο και με 31 βαθμούς σταθερά 5ος.

21:20

90'+3: Λήξη του αγώνα.

21:17

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:16

90': Χατζηθεοδωρίδης αντί Καμπετσή, τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

21:16

89': Κίτρινη στον Αλεξανδρόπουλο για δυνατό φάουλ στον Διαμαντή.

21:13

Υπέροχη ατομική ενέργεια του Αλεξανδρόπουλου, που μπαίνει στην περιοχή από δεξιά και με τακουνάκι πασάρει στον αφύλακτο Καμπετσή, o oποίος με δυνατό σουτ από θέση μέσα αριστερά γράφει το 2-0.

21:13

86': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:11

85': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Ντε Γκούζμαν αντί Γιαννούλη.

21:08

82': Ο Νέιρα σεντράρει από δεξιά, κεφαλιά του Διαμαντή και δύσκολη απόκρουση του Διούδη προ του Γρίβα. Άλλη μία καλή ευκαιρία για τον ΟΦΗ.

21:06

79': Κίτρινη στον Αϊτόρ για φάουλ στον Νέιρα.

21:05

79': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ! Ο Αϊτόρ σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, στο δεξί δοκάρι η μπάλα και καταλήγει άουτ.

21:03

77': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ, ο Ουές τη σέντρα από δεξιά, ο αφύλακτος Στάικος το σουτ στην κίνηση και η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

21:02

75': Βιγιαφάνιες αντί Μαουρίσιο για την τρίτη αλλαγή του Παναθηναϊκού.

20:59

72': Γρίβας αντί Στάρτζεον, δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

20:58

72': Σουτ του Ουές από δεξιά της περιοχής, πολύ άστοχο.

20:57

71': Κακό ματς στο «Απ. Νικολαΐδης», ο Παναθηναϊκός παίζει για να κρατήσει το 1-0, ο ΟΦΗ δεν απειλεί...

20:55

69': Δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό, Μακέντα αντί Ιωαννίδη, Αϊτόρ αντί Εμμανουηλίδη.

20:53

66': Σουτ του Τσιλιανίδη, κόντρα στον Μολό και κόρνερ για τον ΟΦΗ, από το οποίο δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

20:47

61': Τσιλιανίδης αντί Βαφέα, πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

20:45

58': Κίτρινη στον Νέιρα για διαμαρτυρία.

20:41

55': Συρτό σουτ του Ιωαννίδη από θέση έξω δεξιά, άουτ.

20:40

54': Κίτρινη στον Βαφέα για πάτημα στον Βέλεθ.

20:36

50': Ο Στάικος εκτελεί κόρνερ για τον ΟΦΗ από δεξιά, γυριστό σουτ προσπαθεί να κάνει ο Νέιρα εντός περιοχής και δεν το πιάνει καλά, ψηλά άουτ περνά η μπάλα.

20:32

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.